Dzīves enerģija, meklē to kustībā un nebaidies no pārmaiņām

Dzīves enerģija.

Vai jūs zināt, kas mums traucē kļūt labākiem? Kas mums traucē būt bagātiem, veiksmīgiem, laimīgiem un iegūt visu, par ko sapņojam? Banālas bailes no pārmaiņām!

Dzīves enerģija no kā tā atkarīga?

Mēs baidāmies no pārmaiņām, jo mums nav ne jausmas, kas mūs sagaida nākotnē. Mēs dodam priekšroku atrasties mums pazīstamā vidē, kur viss ir pazīstams un zināms iepriekš.

Pat tad, ja mēs esam nelaimīgi, pat ja mēs pastāvīgi sūdzamies par dzīvi, pat ja mēs nesperam ne soli uz priekšu, jo bailes ieiet nezināmajā mums ir sliktākas nekā nomācošā realitāte.

Taču tieši bailes no pārmaiņām mums traucē justies veiksmīgiem un laimīgiem! Pietiek baidīties, jāsāk kaut ko darīt savas laimes labā, un tā noteikti nāks!

Dzīves enerģija, kāpēc mēs esam tik pārliecināti par šādu iespēju?

Tas viss ir enerģijas uzkrāšanās likuma dēļ. Nav noslēpums, ka jebkura uzdevuma veikšanai mums ir vajadzīga dzīves enerģija.
Kad esam labā formā, kad esam spēka pilni, ar entuziasmu uzņemamies jebkuru uzdevumu un, kā likums, mums viss izdodas.

Dzīves enerģija

Tajā pašā laikā, kad esam pārguruši un jūtamies noguruši, mēs vienkārši ne uz ko neesam spējīgi. Tādējādi jebkura uzdevuma veikšanai mums ir nepieciešama dzīves enerģija.

Vai zināji, ka enerģiju var ne tikai palielināt, bet arī uzkrāt? Uzkrājot dzīves enerģiju, mēs kļūstam stiprāki, drosmīgāki un iegūstam pārliecību par savām spējām. Tieši uzkrātā dzīves enerģija kļūst par atslēgu labvēlīgām pārmaiņām mūsu dzīvē.

Dzīves enerģija, kā to uzkrāt?

Lai radītu un uzkrātu enerģiju, mums ir nepieciešama kustība un pastāvīgas pārmaiņas! Padomājiet par to, jo visnepastāvīgākā lieta mūsu pasaulē ir pārmaiņas. Visums ir pastāvīgā kustībā, mūsu planēta neapstājas ne uz minūti, diena seko naktij, gadalaiki mainās, un mēs paši nemitīgi maināmies, vispirms augot, bet pēc tam novecojot.

Viss, kas ir kustībā, ir Visuma plūsmā!

Visuma plūsma ir prieks un bagātība, laime, harmonija un pārpilnība. Mēs vienkārši baidāmies spert soli nezināmajā, jo mums šķiet, ka pēc šī soļa mēs noteikti cietīsim neveiksmi.

Kāpēc mēs tik ļoti baidāmies no neveiksmes?

Būtībā veiksme un neveiksme ir medaļas divas puses, kas nozīmē, ka bez vienas nevar būt otras. Ja kas, zinu no savas dzīves pieredzes, pēc neveiksmēm vienmēr nāk veiksme.

Tāpat skumjas ir laimes otra puse. Nepiedzīvojot skumjus mirkļus, mēs nespēsim līdz galam novērtēt to laimi, kas mūs ir atradusi.
Tās ir pilnīgi dabiskas lietas, no kurām nevajadzētu baidīties, jums tikai jāiemācās tās pareizi uztvert un rīkoties, pastāvīgi uzlabojot savu dzīvi.

Patiesībā, ja mūsu dzīvē nebūtu neveiksmju, mēs nekad neuzzinātu, kas ir veiksme, un, protams, mēs to neizbaudītu. Tāpēc, kad mēs baidāmies no neveiksmes un neuzdrošināmies rīkoties savā labā, mēs dabiski atņemam sev veiksmi. Noņemot vienu, mēs sev atņemam citu.

Dzīves enerģija, problēma ir mūsu galvās.

Mēs aizliedzam sev būt laimīgiem! Mūsu prāts baidās no pārmaiņām un tāpēc neļauj mums iet veiksmes un laimes ceļu. Prāts uztver pasauli kā briesmas, tāpēc tas mums nodrošina, ka jebkura no mūsu kustībām novedīs pie sabrukuma un liks mums ciest.

Pati dzīve pierāda, ka ūdens spēj noslīpēt akmeņus, kas nozīmē, ka cilvēks, kuram ir mērķis un kaut ko dara, lai to sasniegtu, noteikti gūs panākumus!

Pietiek saprast, ko īsti vēlies no šīs dzīves un no kā gūsti prieku. Esi pārliecināts, ka tad atliek tikai iegūt nepieciešamās zināšanas un sākt īstenot savu ideju!

Neviens nesaka, ka viss būs viegli! Iegaumē, ka dienu no dienas, soli pa solim virzoties uz savu mērķi, jūs piepildīs zināšanas, būs sakari, būs pieredze, būs pārliecība, un drīz jūs ievērosiet, ka jūsu sapnis kļūst arvien reālāks!

Ja neatkāpsies, pēc kāda laika mērķis noteikti piepildīsies!

Vienkārši cilvēkam, kurš ir kustībā un dara kaut ko, lai būtu veiksmīgs un laimīgs, ir simtiem reižu lielāka iespēja sasniegt to, ko viņš vēlas, nekā tam, kurš baidās pat domāt par pārmaiņām.

Tāpēc atcerieties vienreiz par visām reizēm: enerģija ir kustība! Un kustība ir pārmaiņas!

Dzīves enerģija, viss tavās rokās.

Ja vēlies būt laimīgs ne tikai savos sapņos, bet arī patiesībā, beidz meklēt attaisnojumus savai neizdarībai! Nav svarīgi, cik vecs tu esi, kāds tu esi dzimums vai fiziskais stāvoklis. Pilnīgi ikviens var kļūt laimīgs un veiksmīgs!

Dzīves enerģija

Viss, kas jums nepieciešams, ir spēcīga vēlme un baiļu trūkums no pārmaiņām! Strādājot ar sevi, mācoties, veidojot jaunas paziņas un gūstot pieredzi, notiek personības veidošanās.

Tas ir tas, ko mēs saucam par dzīves enerģijas uzkrāšanas likumu.

Tāpēc beidziet baidīties no pārmaiņām! Pieņemiet izaicinājumu pat tad, ja šodien jūtaties nobijies un neērti. Paies laiks, un ceļš uz sapni sniegs baudas sajūtu! Sapņojiet un piepildiet savus sapņus!

Kad tu rīkojies, tu esi enerģijas pilns, kas nozīmē, ka pati dzīve tev palīdz!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top