Dzintars Čīča un Kaspars Antess Liepājā.

 

 

Brālēnu pārsteidzošā satikšanās
koncertprogrammā „Atkal kopā”
DZINTARS ČĪČA un KASPARS ANTESS

24. septembrī plkst. 19:00 Liepājas Latviešu biedrības namā uz pārsteidzošu satikšanos aicina Dzintars Čīča un Kaspars Antess.

Viņus vieno ciešas ģimenes saites – viņi ir brālēni. Katrs atsevišķi jau paguvis iekarot savu vietu zem Latvijas mūzikas saules, bet nu Dzintars Čīča un Kaspars Antess beidzot satikušies kopīgā koncertprogrammā „Atkal kopā”.

Īpaši šim notikumam ir radīta koncertprogrammas himna „Atkal kopā”, kuras melodiju komponējis jaunais pianists Anatolijs Livča, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs.

Programmā – vēl pāris brālēnu dueta pirmatskaņojumi, latviešu zelta estrādes karstasinīgākās dziesmas dueta izpildījumā, kā arī abu mākslinieku populārāko dziesmu solo numuri, tostarp dziesmas „Vijolnieks”, „Neskaties atpakaļ”, „Tu esi vasarā”, „Saldā dzīve” u.c. Koncertprogrammā kopā ar Dzintaru Čīču un Kasparu Antesu uzstāsies pavadošais mūziķu sastāvs.

DZINTARS ČĪČA pazīstams kā pirmais Bērnu Eirovīzijas dalībnieks no Latvijas, viņš arī kļuva par pirmo uzvarētāju Latvijas Šlāgeraptaujas vēsturē. Sadarbojies ar maestro Raimondu Paulu, piedaloties viņa organizētajās Ziņģēs un Dziedāšanas svētkos. Jaunākais sasniegums – uzvara Latvijas Šlāgeraptaujā 2011.

KASPARS ANTESS šlāgermūzikā ienāca ar vārdiem „…dzen savu laiviņu, dzen!” no paša sacerētās dziesmas „Neskaties atpakaļ”, kas 2010. gadā uzvarēja Latvijas Šlāgeraptaujas ziemas posmā un kļuva par gada otro spēlētāko dziesmu Latvijas Radio 2 ēterā.

Koncerttūri piedāvā – Latvijas Radio 2. Organizē – SIA „Evermūzika”.
Informatīvie atbalstītāji – Rīgas Viļņi, Inbox.lv, Draugiem.lv, Laimīgā Programma, Mūzikas Video, Latvijas Šlāgerkanāls, Mārtiņa Beķereja.

Biļetes iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes un LLBN kasēs, tālr 634 23829.

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *