Dziedošais koks Anglijā, Singing Ringing Tree un mans video

 Singing Ringing Tree.

Augstu kalnos netālu no pilsētas Burnley var ieraudzīt neparastu veidojumu. Tas izskatās pēc liela daudzuma cauruļu krāvumu un ar ļoti neparastu dizainu. Neparastais veidojums Singing Ringing Tree atrodas Anglijā un paši angļi to dēvē par dziedošo zvana koku.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Tā kā dziedošais koks atrodas kalnos, tad saprotams, ka vēji tam var piekļūt patstāvīgi, kas arī nodrošina koka patstāvīgu dziedāšanu vai pareizāk teikt,  stabulēšanu.

Singing Ringing Tree redzams jau no liela gabala.

Caurules ir saliktas spirāles veidā, kas dod veidojumam monumentālu nobeigtības sajūtu un reizē var just avangarda pieskaņu šajā mākslas darbā.

Skaņa visu laiku mainās, jo caurules nav vienādas diametrā un to novietojums ir spirālveidīgs, kas vējam ļauj stabulēt uz nebēdu. 🙂

Šo koku no caurulēm varētu pat dēvēt par dabas ērģelēm, jo skaņa tiešām fascinē un to var klausīties ar saviļņojumu un baudījumu.

Šo skanošo skulptūru salika kopā 2006.gadā no cinkotām caurulēm. Savu roku savdabīgā mākslas priekšmeta izveidē ir pielikuši arhitekti Anna Liu un Mike Tonkin.

Mana draudzene  ir pārliecībā, ka šajā vietā vēji ar cilvēkiem sarunājas. Ja teiksi, kas tur tāds īpaši fascinējošs, tad atbilde ir pavisam vienkārša un pamatota:

Tas ir jāredz un jādzird!

Nav lieki piebilst, ka dziedošais koks ir ievērības cienīgs tūristu apskates objekts.

Singing Ringing Tree.

Singing Ringing Tree.

Singing Ringing Tree 2

Singing Ringing Tree

sasdf

Ieteikums ir viens, toties pamatots uz visiem simts procentiem. Ja esi Anglija aplūko Singing Ringing Tree. Gabaliņš ko iet ir, bet tas to ir vērts.

Labu Dienu!

 

 

Viens komentārs par “Dziedošais koks Anglijā, Singing Ringing Tree un mans video

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!