Šajā gadā, lielākam horoskopa zīmju īpašniekiem var atklāties kāds talants, sajutīsiet, ka jūs vilina skatuve.

Ar skatuvi jāsaprot arī politiskas aktivitātes.  Nebaidieties iesaistīties lietās, ko agrāk neesiet darījis, ja vien viņas ir radoša rakstura. Otra iespēja šogad ir palikt nabagākam.

Žēl, bet pastāv tāds risks.

2010.prognoze(Horoskops)

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši
AUNS. Perspektīvs gads. Daudz ko spēsiet paveikt, ja vien būsiet pietiekami aktīvs. Iespējamas samērā lielas pārmaiņas, varbūt liktenis pats koriģēs jūsu dzīvi. Neguliet uz veciem lauriem, centieties uzsākt jaunas lietas, kalt plānus. Iespējams, izdosies izveidot privātu biznesu. Ziemas periods sevišķi aktīvs profesionālā ziņā. Iegūsiet daudz jaunu paziņu, bet esiet mazliet izvēlīgs šajā ziņā. Lai par ko arī būtu runa – darbu vai privāto dzīvi, nekādā gadījumā nesēdiet uz diviem krēsliem vienlaicīgi, jo tā riskējat pazaudēt iegūto. Jums jācenšas radīt uzticama cilvēka iespaids. Mīlas jomā valdīs īsta kaislību vētra. Visas iespējamās izjūtu gammas piedzīvosiet gan pats, gan jūsu partneris. Ja spersiet sānsoļus, neceriet, ka laulenis pievērs uz to acis.
Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

VĒRSIS. Vērsis meklēs savu vietu dzīvē. Labs laiks, lai piestrādātu pie karjeras izaugsmes vai mainītu nodarbošanos, ja neesat apmierināts ar to, ko darāt. Sevišķi svarīgs brīdis gados jaunākajiem zīmes pārstāvjiem, jo tieši viņiem būs jāizlemj, kādu mācību jomu vai profesiju izvēlēties. Vairāk ieklausieties savā sirds balsī, vēlmēs, mazāk apkārtējo padomos, tie šoreiz var būt maldīgi. Būsiet izpalīdzīgs, tomēr necentieties kļūt par lielo pasaules lāpītāju, citādi nonāksiet laika trūkumā un netiksiet galā pats ar savām lietām. Būtiski, vai izdosies atrast zelta vidusceļu starp darbu un mājām, jo arī privātā dzīve, protams, nekur nepaliks. Prātā var iešauties ne viena vien galvu reibinoša ideja, piemēram, dzīves vietas maiņa uz ārzemēm.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

DVĪŅI. Nebaidieties kalt lielus plānus, sapņot par it kā nesasniedzamām lietām, jo gads solās būt veiksmīgs. Iespējams, būs nepieciešams apgūt kādas jaunas zinības, kas savukārt sekmēs profesionālo izaugsmi un veicinās materiālā stāvokļa uzlabošanos. Jums palaimēsies, ja savā ceļā sastapsiet īstu autoritāti, tā saucamo – garīgo skolotāju, jo būtiski, lai kāds palīdzētu jums mainīt uzskatus, dzīves vērtības no materiālām uz garīgām. Tai pat laikā, ģimenes locekļi diemžēl var dot negatīvus padomus, sevišķi attiecībā uz izglītību. Privātā dzīvē centieties iztikt bez sevišķām pārmaiņām. Varbūt maz laika atliks, lai pabūtu kopā ar mīļoto cilvēku, bet viņš izrādīsies saprotošs.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

VĒZIS. Šajā gadā daudz kas būs atkarīgs no jūsu nostājas. No vienas puses var izdoties uzlabot finansiālo stāvokli, no otras, varat zaudēt naudu, ja pārmērīgi uzticēsieties citiem cilvēkiem vai tērēsieties ģimenes vajadzībām. Tieši jūsu pienākuma apziņa pret ģimeni, pārmērīgās rūpes par tuviniekiem, šoreiz var nogriezt ceļu pašizpausmei, karjeras attīstībai. Ne vienreiz vien, šajā periodā, saskarsieties ar dažādām, mistiskām lietām. Jūsu dzīvē var ienākt filozofiski, ezoteriski cilvēki. Tās visas ir norādes, ka arī jums šāds ceļš ejams. Izprotot dabas likumus, jums pastāv laba iespēja saņemt palīdzību no augstākiem spēkiem. Netērējiet sevi sīkumos. Nekrītiet depresijā un kādreiz atļaujieties arī kādu izklaidi.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

LAUVA. Kopsummā veiksmīgs gads, ja vien nekļūsiet egoistisks. Tas gan nenozīmē, ka jums nav jāaizstāv sava taisnība vai jāatsakās no laba amata. Daudz laika veltīsiet sabiedriskām aktivitātēm. Veiksies grupu līderiem, firmu vadītājiem. Var atklāties kāds talants, sajutīsiet, ka jūs vilina skatuve. Nebaidieties iesaistīties lietās, ko agrāk neesiet darījis, ja vien viņas ir radoša rakstura. Otra gada svarīgā tēma būs rūpes par tuviniekiem. Centīsieties atrisināt viņu problēmas pat tad, ja neviens to jums nelūgs darīt. Iztieciet bez pārmērīgas moralizēšanas vai padomu došanas bērniem, esiet viņiem vairāk kā draugs. Noteikti izmantojiet atvaļinājumu, lai kopā ar otro pusīti dotos baudīt izklaidi, atpūtu un viens otra tuvumu.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

JAUNAVA. Zvaigznes iesaka nopietni attiekties pret šī gada notikumiem, daudz darboties, likt pamatus turpmākai dzīvei. Izmantojiet savu loģiku, lai pieņemtu lēmumus, bet neatsakieties no intuitīvām sajūtām. Nelieciet materiālās vērtības uz galvenā pjedestāla! Lielu uzmanību šajā gadā būtu vēlams pievērst pašsajūtai un veselībai. Sievietes noteikti var padomāt par attiecīgas diētas ievērošanu, masāžas kursa uzsākšanu, bet vīrieši – doties uz sporta zāli. Romantiskajā plānā, jūs gaida jauni piedzīvojumi. Neatkarīgi no tā, vai esat precēts vai brīvs, meklēsiet iepazīšanās iespējas, gribēsiet izbaudīt iemīlēšanās lidojumu. Blakus izklaidēm, nepiemirstiet arī par redzesloka paplašināšanu, kaut vai dodoties kādā ārzemju braucienā.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

SVARI. Kā parasti, jūsu radošās spējas būs lieliskas, arī sabiedrībā tiksiet gaidīts un mīlēts. Tomēr blakus jau ierastajām lietām, šogad, iespējams, pievērsīsieties tām tēmām, kas līdz šim vai nu neinteresēja vai tika atliktas. Varat iestāties kādos kursos. Darba jomā ideju netrūks, spējiet tik tās realizēt. Nespēsiet atteikties no atpūtas kādā ārzemju kūrortā. Kopsummā veiksme būs jūsu pusē. Varat pat nopirkt loterijas biļeti vai doties uz Monte Karlo spēļu klubu. Precētajiem zīmes pārstāvjiem, iespējams, ģimenes pieaugums, bet sirdī brīvajiem netrūks romantisku piedzīvojumu. Pārāk lielas izmaiņas šogad nav vēlamas nevienā sfērā, drīzāk jāsaka, pienācis laiks baudīt iepriekšējā gada augļus. Līdz ar ko varēsiet vairāk atpūsties.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši
SKORPIONS. Lielāko uzmanību nāksies pievērst ģimenes dzīvei. Laulības saitēm saistītie acīmredzot, ieviesīs kādas korekcijas esošajās partnerattiecībās. Nav izslēgta bērna piedzimšana. Neprecētie ne tikai meklēs iepazīšanās iespējas, bet varbūt pat iestūrēs laulības ostā. Ja ilgi esat bijis vientuļnieka godā, nebūs nemaz tik viegli atkāpties no saviem brīvības principiem, pielāgoties kopdzīvei. Visticamāk, ka vienlaicīgi nāksies risināt arī ar dzīves vietu saistītus jautājumus, varbūt iegādāsieties privātīpašumu. Lai kādus pavērsienus dzīves šogad radīs, centieties visam pieiet no filozofiskā viedokļa. Ņemot vērā, ka esat mērķtiecīgs un enerģisks, jādomā, ka tiksiet ar visu galā, pie kam veiksmīgi apvienosiet mājas un darba lietas.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

STRĒLNIEKS. Ceļojumiem, piedzīvojumiem bagāts gads. Svarīgi, ko būsiet paveicis iepriekšējā laikā posmā, jo tieši tas tagad var nest augļus vai otrādi – radīt problēmas. Ja jūsu darbības sfēra saistīta ar ārzemēm, svarīgi būs noturēt iekarotās pozīcijas. Dodoties privātos braucienos, pamēģiniet atteikties no pārlieka komforta, izbaudiet tūrisma sniegtās iespējas, dabas klātbūtni. Darba ziņā, iespējams, saņemsiet kādus piedāvājumus. Nāksies atteikties no novecojušām tradīcijām, uzskatiem, uzņemt pilnīgi citus apgriezienus. Nav izslēgts, ka uzsāksiet sadarbību ar kādu ģimenes locekli. Pavasarī ieteicams nebūt pārāk izšķērdīgam, nemainīt darbu.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

MEŽĀZIS. Pārmaiņu laiks, bet ne saistībā ar darba vai privātās dzīves tēmām, bet gan filozofiskā plānā. Atbrīvojieties no neticības saviem spēkiem, metiet pie malas kaitīgos ieradumus. Jums jākļūst aktīvākam, uzņēmīgākam, patstāvīgākam, ja gribat, lai dzīve iet uz augšu. Atsakoties no novecojošām metodēm, dariet visu ar apdomu, riskēt nevajag. Gads, kad var parādīties jaunas intereses, talanti. Slēptas vēlmes tiks realizētas. Nav ieteicams ņemt kredītu, bet tas nenozīmē, ka nevarat labiekārtot mājokli, iegādāties jaunas mēbeles, radīt lielāku komfortu, izmantojot esošos naudas resursus. Labs laiks dažādu semināru apmeklēšanai. Nekļūsiet pārāk iedomīgs, īpaši, ja sēžat bosa krēslā. Spēcīgi pievilksiet līdzīgi domājošos.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

ŪDENSVĪRS. Karmisks gads. Galveno uzmanību vēlams pievērst partnerattiecību jomai. Veidojiet kontaktus ar domubiedriem. Varbūt kļūsiet par kādas grupas līderi. Attiecības ar kolēģiem strauji uzlabosies. Vienīgais nosacījums, esiet izpalīdzīgs, tad, kad jums to lūdz un neuzmācieties ar saviem padomiem pārējā laikā. Labs gads, lai nostabilizētos privātajā dzīvē. Pastāv gan iespēja iepazīties, gan nostiprināt esošās attiecības. Darba ziņā izdosies tikt galā ar sen ieplānotām lietām un uzsākt arī jaunus projektus. Ja esat firmas līdzīpašnieks, esiet piesardzīgs attiecībās ar sadarbības partneri. Centieties nepieļaut aizmuguriskus gājienus ne no viņa, ne no savas puses. Daudzi pievērsīsies ezoteriskai pasaulei.

Zodiaka prognozes 2010 gadam, intreģējoši

ZIVIS. Pārdomām bagāts laiks. Lai pielāgotos šī brīža aktualitātēm, jums nāksies vairāk paļauties uz intuīciju nekā loģisko domāšanu. Arvien vairāk sāksiet interesēties par garīgām lietām. Vēlams daudz kontaktēt ar filozofiskiem cilvēkiem, tuvināties mātei Dabai, klausīties meditatīvu mūziku. Tas palīdzēs labāk izprast apkārtējos un atrast arī savu vietu šajā trakajā pasaulē. Pastāv iespēja uzlabot veselību, ja vien pārmērīgi netērēsiet enerģiju rūpēs par apkārtējiem un nebūsiet pārlieku emocionāls. Iespējams, nolemsiet mainīt darba vietu vai nodarbošanos vispār, jo pēkšņi izjutīsiet savu īsto aicinājumu. Jums patiks nodarboties ar mājdzīvniekiem, varbūt atļausieties iegādāties pat vairākus.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

1 × divi =