Džeims Kamerūns lidos uz Mēnesi.

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Amerikāņu režisors Džeims Kamerūns, kas ir uzņēmis kulta grāvēju „Avatars” 3D formātā un nopēlnījis uz šo šedevru smuku naudiņu … trīs simtus miljonu dolāru ir secinājis, ka notērēt visu šo summu būs pagrūti… tāpēc viņa atraktīvajam stilam piedienīgi nolēmis doties uz Mēnesi.

Gluži jau pastaiga pa Mēness virsmu Kamerūnam „nespīd”, bet aplidot un ieraudzīt Meness otro pusi gan būs iepējams…  pirmajam kosmiskajam tūristam, kas dosies uz Mēnesi.

Pats Kamerūns atzīstas, ka tas  ir viņa bērnības sapnis pabūt kosmosā un kas zin…”Avatars 3”,  var būt saistīti ar kosmisko ceļojumu tēmu, jo par „Avataru 2” režisors ir izteicies, ka tas būs par zemūdens plašumiem , jo pašam Kamerūnam šī tēma nav sveša no biežajiem zemūdens apmeklējumiem ar dziļūdens aparātiem.

Apkārt Mēnesim Kamerūns aplidos ar kosmisko kuģi „Союз”, kas ir krievu darinājums un tāpēc arī lētāks par ASV kosmisko kuģi.

Lidojumu organizēs kompānija „Space Adventures” , kas ir slavena ar kosmisko tūristu lidojumu organizēšanu. Lidojums izmaksās 150 miljonus dolāru… tāds sīkumiņš no Kamerūna konta.

Jā…kas nekaiš miljonāram izvēloties izklaides iespējas.

kameruns

 

Kamerūns lidos uz Mēnesi 2015.gadā ja pārdzīvos 2012.gadu…)

😉

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *