Dukuru ģimene – Liepājā

26. februārī plkst. 19.00 Liepājas latviešu biedrības namā ar koncertprogrammu „Te mēs esam” viesosies Dukuru ģimene, kura plašu atpazītamību ieguva pēc dalības televīzijas šovā “Latvijas Dziedošās ģimenes”.

Miks Dukurs stāsta:”Koncerti plānoti kā “tikšanās”, tādēļ koncerta laikā būs iespēja ne tikai dzirdēt kompozīcijas, kuras izpildījām LNT šova “Latvijas Dziedošās Ģimenes” laikā, bet arī vairākus vēl nedzirdētus skaņdarbus mūsu izpildījumā un starp tiem varēsiet iesaistīties diskusijās par to kā gatavojām katru uzstāšanās numuru un kāda atmosfēra valdīja mūsu ģimenē šova laikā un tagad, kad šovs beidzies.”

Koncertā par muzikālo skanējumu rūpēsies pavadošā grupa. Un tas vēl nav viss – uzsākot koncertturneju Dukuru ģimenei klajā nāks pirmais singls.
Tēvs Edijs ir basģitārists, spēlējis vairākās grupās, un arī dziesmu autors, dēls Miks bērnībā sapņoja kļūt tik slavens kā Elviss Preslijs, viņš ir vairāku konkursu laureāts, pats raksta arī dziesmas, māsa Paula ir konkursa “Jaunās zvaigznes” uzvarētāja, bet visi kopā viņi piedalījās Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē 2009.gadā.

No februāra līdz aprīļa beigām Dukuru ģimene pavisam sniegs 16 koncertus dažādās Latvijas pilsētās, bet vēlāk koncertturneja turpināsies vēl citviet.

Koncertturneju rīko “Igo mūzikas menedžments” un kompānija “Antena”.

Biļešu cenas Ls 3,- un Ls 4,- Ls 2,-
(skolēniem, studentiem, pensionāriem)
Biļešu iepriekšpārdošana Biļešu Paradīzes un
Liepājas latviešu biedrības nama kasē, tālr. 63423829

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
projektu vadītāja
Madara Pūķe


Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top