Drošība Latvijā, kā saglabāt mieru un drošību savā zemē

Drošība Latvijā.

Drošība un stabilitāte ir svarīgi faktori mūsu dzīvē.  Ziņas par potenciāliem draudiem no krievijas liek justies domīgam. To, ka krievija rakstu ar mazo burtu nav kļūda, bet apzināta nepatikas izpausme.

Latvijas drošībai var uztraukt katru no mums un tāpēc rakstā iztirzāšu, kā vajadzētu savas domas sakārtot un noskaņot sevi uz pareizās nots.  Ja jau pieskaros politiskam skaidrojumam, tad lai būtu arī pati riebīgāka prognoze, par to raksta beigās. Protams, sākšu ar normālu Latvijas pilsoņa noskaņojumu.

Drošība Latvijā, izpratne un pareizs situācijas novērtējums.

Teikšu pareizos vārdus, jo ir svarīgi saglabāt mieru un saprast, kā mēs varam veicināt drošību savā zemē. Svarīgi ir situācijas izpratne par situāciju, kas kā mēs saprotam ir stabila un uz doto brīdi mums nekas nedraud.

Ir svarīgi saņemt informāciju no uzticamiem avotiem un izvairīties no panikas. Lai izvairītos no dezinformācijas, ieteicams sekot oficiālajiem valsts iestāžu un drošības dienestu paziņojumiem.

Ir saprotams, ka ziņas par draudiem var izraisīt satraukumu un neuzticību. Tomēr, ir svarīgi atcerēties, ka valsts drošības dienesti strādā, lai aizsargātu mūs un mūsu valsti. Mēs varam justies droši, zinot, ka ir cilvēki, kuri rūpējas par mūsu drošību un veic nepieciešamos pasākumus, lai novērstu jebkādus draudus.

Drošība Latvijā, kopiena un solidaritāte.

Saglabāt mieru savā zemē var, ja jutīsim, ka visās valsts institūcijās ir redzama sadarbība un solidaritāte. Mēs visi esam daļa no Latvijas kopienas, tāpēc mums ir jārūpējas par drošu vidi sev apkārt.

Ir svarīgi, lai mēs palīdzētu un atbalstītu citus, it īpaši tos, kuri varētu būt ietekmēti ar viltus draudiem vai baidās no iespējamās krīzes situācijas.

Viens no veidiem, kā veicināt solidaritāti, ir dalīšanās ar pareizu un nesagrozītu informāciju. Ja jums ir uzticama informācija par iespējamiem viltus draudiem vai citiem svarīgiem notikumiem, dalieties ar to ar citiem. Tas palīdzēs mūsu kopienai būt informētai un gatavai rīkoties, ja nepieciešams.

Drošība Latvijā, personiskā drošība.

Personiskā drošība ir svarīga, lai saglabātu mieru un ticību nākotnei. Ir daži vienkārši soļi, kā jūs varat pasargāt sevi un savus tuviniekus no viltus ziņām un nelabvēļu runām. Tie ir sastopami pat Latvijas politiķu rindās, kas par “jūda grašiem” ir gatavi nodot latviešu intereses savā valstī.

 • Izmantojiet uzticamus interneta resursus un uzmanieties no potenciāliem krāpniekiem.
 • Esiet piesardzīgi, atverot e-pasta pielikumus vai klikšķinot uz aizdomīgām saitēm.
 • Izmantojiet drošu interneta pieslēgumu un atjauniniet savu programmatūru, lai novērstu iespējamus drošības caurumus.
 • Esiet uzmanīgi, daloties ar personisku informāciju tiešsaistē vai ar nezināmiem cilvēkiem.

Liekas dzirdēts, bet neievērojot šos elementāros pasākumus ir liela varbūtība, ka jūsu pastu lasīs nedraudzīgas valsts speciālie dienesti. To, ka jūs kāds apkrāps neuzmanības dēļ internetā nav tikai jūsu problēma, šādi gadījumi rada valstī neomulības sajūtu, liek šaubīties par policijas, banku efektivitāti.

Tas rada draudus kopējam iedzīvotāju noskaņojumam.  Atgādinu, ka ar šiem vienkāršajiem drošības pasākumiem jūs varat samazināt risku un pasargāt sevi un kopējo noskaņojumu valstī no potenciāli slikta valsts raksturojuma.

Drošība Latvijā, atbalsts no valsts.

Ir svarīgi zināt, ka valsts ir gatava reaģēt uz jebkādām drošības problēmām vai draudiem. Latvijā ir izveidoti dažādi mehānismi, lai nodrošinātu mūsu drošību un aizsardzību. Valsts drošības dienesti, policija un aizsardzības spēki strādā, lai novērstu un risinātu jebkādas krīzes situācijas.

Ja jums ir jautājumi par drošību vai jūtaties apdraudēts, ir svarīgi sazināties ar attiecīgajām valsts iestādēm vai drošības dienestiem. Viņi ir gatavi sniegt nepieciešamo atbalstu un informāciju. Galu galā skatāties majora Slaidiņa teikto par situāciju Tv 24 programmā.

Drošība Latvijā

Tagad par sliktāko variantu, jā tāds arī eksistē un tas ir jāpiemin.

Uzreiz teikšu, ka mūs neviens tieša veidā neiekaros. Toties hibrīda kara elementi attīstīsies un pilnveidosies. Tas var novest pie tā, ka Seimā pie varas var tikt krievijai draudzīgi politiskie spēki.

Drošība Latvijā, kas var draudēt.

ASV būs prezidenta vēlēšanas un ar diezgan lielu pārliecību var paredzēt, ka vinnēs Tramps. Teiksi un kas tur briesmīgs! Nepatīkami ir tas, ka Trampam ir lielas pirmsvēlēšanu organizēšanas finansiālās grūtības, jo pēc ekspertu teiktā viņš ir tuvu bankrotam.

Ko dara Tramps, pareizi viņš meklē finansiālus līdzekļus. Kur viņš tos dabūs? Ir pamats domāt ka no miljardiera Īlona Maska, jo viņš tāpat kā Tramps simpatizē putinam un krievijai. Nevar aizmirst, ka arī putins slepus var ar dažādiem apkārtceļiem palīdzēt Trampam.

Kā jums patiktu šāds apkopojums, Tramps, Masks, putins. Tas var sagrozīt politisko stāvokli ne tikai ASV, bet arī Eiropā. Ko vien ir vērta Trampa ziņa, ka viņš krievijai netraucēs, ja tā iebruks kādā valstī.

Tas draugi būtu tas sliktākais, kas varētu notikt.

Drošība Latvijā, apkoposim.

Ir svarīgi saglabāt mieru un drošību, pat ar ziņām par potenciāliem draudiem. Mēs varam veicināt drošību savā zemē, izprotot situāciju, veicinot solidaritāti, rūpējoties par personisko drošību un sazinoties ar valsts iestādēm, ja tas nepieciešams.

Lai saglabātu mieru, mums ir jārīkojas kopā un jāuzticas mūsu valsts drošības dienestiem. Atcerieties, ka Latvija ir mūsu mājas, un mēs visi esam atbildīgi par tās drošību. Kopā mēs varam veidot stipru un drošu valsti.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Drošība Latvijā, kā saglabāt mieru un drošību savā zemē”

 1. Ainars saka:

  Musks tak palīdz Ukrainai, tas tak liecina ka viņš ir pareizais.

 2. laimisk saka:

  Masks ir biznesa cilvēks un šo viņa rīcību var izskaidrot ar naudas pelnīšanu. Viņš to nedara par velti un viņam par kosmosa internetu un iekārtām tiek samaksāts.
  Ja būs izdevīgs piedāvājums no mums naidīgām institūcijām viņš ar lielu varbūtību to izmantots. Galvenais jautājums ir CIK!

 3. Cukurs saka:

  Trampa vadībā ASV arvien izteiktāk soļos pa izolacionisma ceļu un pametīs novārtā sabiedrotos, piemēram, pārtraucot atbalstu Ukrainai.

  ĪSUMĀ:

  Donalds Tramps atkal būs Republikāņu partijas kandidāts ASV prezidenta amatam.
  Daudzās apsūdzības un skandāli nav iedragājuši Trampa atbalstītāju uzticību savam līderim.

  Tramps izmanto miljoniem amerikāņu dusmas, kas vērstas pret valsts politisko, ekonomisko un mediju eliti.
  Baltie amerikāņi pamazām kļūst par minoritāti ASV, tādēļ pieaug bažas par migrantu pieplūdumu.

  Liela daļa amerikāņu nesaskata ieguvumus no globalizācijas, tādēļ veidojas labvēlīga augsne populismam.
  ASV kristiešu vidū ir augsts atbalsts Trampam, par spīti visiem viņa “grēkiem”.

  Demokrātu līderis Baidens apņēmies nepieļaut Trampa uzvaru, norādot, ka Amerikai jāvirzās uz priekšu, nevis atpakaļ.

  Republikāņu partija ir pakļausies Trampam. Skumji, bet fakts!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top