Domu sakārtošana, kā izvairīties no sliktā un būt pozitīvam
Domu sakārtošana.
Ja tavas, nu labi, Jūsu pastāvīgās un negatīvās domas ir līdz “nelabumam” nogurdinājušas un sākušas ietekmēt jūsu dzīves kvalitāti. Ko tad?
Iespējams, jums ir pienācis laiks visu radikāli mainīt un uzņemties, tā sakot, vadību par savu prātu šī vārda tiešajā nozīmē!
Domu sakārtošana, tas ir proces.
Taču, lai kaut ko mainītu, jāsaprot, ka tas ir apzināts process. Tas nozīmē mainīt savu ierasto domāšanas veidu. Šī ir aktīva un pastāvīga prakse, kas būs jāveic tieši jums. Cilvēkam vienkārši jāiemācās būt pozitīvam, meklējot konstruktīvus aspektus jebkurā situācijā.
Meklējiet pozitīvo!
Izrunājiet pozitīvo! Tici pozitīvajam! Praktizējiet šādu attieksmi pret apkārtējo un savu iekšējo domu pasauli pastāvīgi. Padariet to par savu regulāru un intensīvu domu treniņa rutīnu, lai pārvarētu savas vecās dzīves raizes un attīstītu pozitīvu domāšanu.
Domu sakārtošana, kādi varētu būt tavi pirmie soļi?
Katru reizi, kad vēlaties ieslēgt negatīvisma režīmu (vai jau esat to ieslēdzis), apstājieties un pauzējiet. UZREIZ!
Jūs varat viegli pārveidot jebkuru apstākli un padarīt to komisku (tas ir lielisks veids, kā neitralizēt negatīvismu), taču neļaujiet humoram būt vienīgajam faktoram cīņā pret negatīvām domām.
Pozitīvai domāšanai nevajadzētu balstīties tikai uz jokiem. Ļaujiet pozitīvai attieksmei mainīt jūsu garastāvokli. Padomājiet par to, kādas konstruktīvas lietas jūs varat mācīties no radušās situācijas. Galvenais ir neļaut negatīvismam pārņemt jūsu prātu un domas.
Domu sakārtošana, ko jūs varētu mācīties no vissliktākās situācijas.
Nepiepildiet galvu ar domām par to, kurš ir vainīgs, kurš ir pelnījis sodu un kurš ir “smagi cietis”. Tās nav jūsu rūpes. Uztraucieties tikai par sevi. Padomājiet par to, kam ir jēga un kādu noderīgu mācību jūs varat no radušas situācijas izsecināt. Secinājumam ir jābūt egoistiski tuvam tavai labklājībai.
Domu sakārtošana, dziesma, kas mainīs jūsu garastāvokli.
Šis ir vienkāršākais un spēcīgākais solis pozitīvas domāšanas veidošanā! Mūzika ir maģiska, jo tā liek sajust jūtas un emocijas. Izmantojiet to savā labā. Ļaujiet tai pacelt jūsu garastāvokli un dot jums neticamu vēlmi dzīvot, kustēties un rīkoties.
Padomā par kādu, kurš vienmēr ir pozitīvs.
Ja jums ir grūti domāt par lietām pozitīvi (visi kaut kur sāk!), tad padomājiet par kādu, kuru pazīstat, kurš vienmēr izstaro pozitīvismu.
Ko viņš teiktu vai darītu tavā situācijā? Izdomājiet sev kādu dzīvi apstiprinošu apstiprinājumu un atkārtojiet to, līdz pilnībā tam sākat ticat.
Domu sakārtošana, meklē pozitīvismu.
Ja no rīta pamostaties sliktā un aizkaitināmā garastāvoklī, dodieties pozitīvā meklējumos. Atrodiet pozitīvas frāzes. Atrodiet smieklīgu attēlu, lai novirzītu savu enerģiju uz pozitīvas dzīves nots.
Padomājiet par to, kas jums sagādā prieku. Dodies uz Instagram vai Pinterest, lai atrastu fotoattēlus, kas veicina jūsu sapņus.
Saglabājiet tos vai uzņemiet ekrāna uzņēmumu un pēc tam atgriezieties pie tiem, lai sevi motivētu.
Atgādini sev, ka Visums vienmēr jūs dzird, un pozitīva domāšana ir jūsu biļete uz gaišāku, patīkamāku un kvalitatīvāku dzīvi.
Domu sakārtošana, dzīve ir mācīšanās līkne.
Neatkarīgi no tā, cik nepatīkami ir jūsu dzīves apstākļi, iemācieties piedot. Piedod sev! Piedod apkārtējiem! Vienīgais cilvēks, kuram esi nodarījis pāri ar savu negatīvismu, esi tu pats. Mēs visi pieļaujam kļūdas.
Mēs sāpinām citus un protams arī sevi. Atcerieties to un iemācieties piedot un aizmirst pārmetumus, naidu un skaudību. Dzīve ir pakāpeniskas mācīšanās un pieredzes iegūšanas process, tāpēc padariet šo procesu sev pēc iespējas patīkamāku un pozitīvāku. Piedošana var būt emocionāli izdevīga un palīdz mums uzlabot attiecības ar citiem un sevi.
Apkoposim darbības, kas jāveic pozitīvisma iegūšanai.
1. Samaziniet savu ego, atzīstiet, ka kļūdas un nepareizi darbi notiek ikvienam, ieskaitot sevi. Nenonāciet pie secinājuma, ka jūs esat perfekti, un citi ir vainīgi.
2. Apgūstiet empātiju, mēģiniet ievērot situāciju no citu cilvēku perspektīvas. Iedomājieties sevi viņu vietā un cenšaties saprast viņu motīvus un emocijas.
3. Runājiet par jūtām! Ja esat izdarījis kaut ko nepareizi, atvērta saruna ar citu personu var palīdzēt izskaidrot situāciju un izteikt nožēlu. Saka to, ka jums žēl, ir svarīgs solis pretī piedošanai.
4. Izpratne un sevis piedošana! Neaizmirstiet piedot sev. Katrs cilvēks izdara kļūdas, un tās ir iespēja mācīties un augt. Nepārmērīga paškritika var būt kaitīga.
6. Aizmirsti negatīvo pagātni! Nepārmērīgi turēties pie pagātnes meklējumiem un pie pagātnes vaininiekiem nav veselīgi. Attālinies no pagātnes notikumiem un koncentrējies uz šodienas un nākotnes attiecībām.
7. Skaudības un naida pārvarēšana! Apzinieties savas negatīvās emocijas un strādājiet pie tā, lai tās neieņemtu galveno vietu jūsu dzīvē. Jūs varat izmantot meditāciju, emocionālu attīrīšanos vai psihoterapiju, lai palīdzētu pārvarēt šīs emocijas.
Katrs konflikts vai kļūda var sniegt mācību. Cenšaties izprast, kāpēc notikušais notika un kā jūs varat rīkoties labāk nākotnē. Atceries, ka piedošana un aizmirst slikto nav vienkārši uzdevumi, un tas var prasīt laiku un pūles.
Tomēr, šie soļi palīdzēs TEV izveidot veselīgas attiecības ar citiem un izvairīties no liekas emocionālas sāpes.
Labu Dienu!
Ko darīt ja domas velk no paša rīta dzert aliņus? A ko?