Divi spītīgi auni krustojumā, man nelaimējās, es gadījos viņiem pa vidu

 

 

Sākšu ar pierasto, krustojumā bieži grēko pie sarkanā luksofora signāla.

Video sākuma redzēsi, kā šķērso krustojumu pie sarkanā!!!

Tālāk jautrāk, klasisks piemērs par elementāras pieklājības trūkumu! Kā autobusa šoferis iespītējas un veido avārijas situāciju. Ja ne avārijas tad gan savu karmu gan viņš sabojāja.

To pašu varētu teikt arī par mācību automobili, kas domājams, pildīja instruktora stulbu norādījumu iegriezties tur, kur to nemaz nevar izdarīt.

Kurš no viņiem lielāks AUNS, spriediet paši pēc video noskatīšanās.

Kā tas viss notika.

Apstājos pie krustojuma, nē, labāk tā:

pieripinu pie sarkanās luksofora gaismas un pie apzīmējuma svītras apstājos. Stāvu un klausos radio, te pēkšņi skatos sāk iegriešanās manevru mācību smagais auto.

Smagais mācību auto nevar iegriezties, šaura iela. Nesaprotu, kāds auns ir instruktors, kas liek veikt šādu manevru! AUNU- AUNS!

krustojumā

Braucu atpakaļgaitā, lai taču veic savu neapdomāto manevru!

Taču aizmugurē stāv autobuss! Autobusa vadītājs izrādās stulbs AUNS KVADRĀTĀ! Viņš kategoriski atsakās dot atpakaļgaitu! Tā nu stāvu! Divu muļķu dēļ! Mācībnieks un Autobuss.

Tas labi redzams video (ar auto reģistratora palīdzību).

Tā nu stāvam kādas piecas minūtes, varbūt, arī ilgāk. Video ir saīsināts jo bilde ir statiska. Nekas nenotiek AUNI STĀV!

Autobuss padeva atpakaļ (pēc piecām minūtēm), jo sāka taurēt tauta, kas atradās aiz viņa. Man radās iespēja atbrīvot ceļu!

Speciāli apstājos lai novērtētu Varoni, 6 maršruta autobusu!

Ar numura zīmi: KA 4021

Jautāsi, kāpēc neuzbraucu uz trotuārā?

Tāpēc, ka manam automobilim ir zema profila riepas. Apmales augstums trotuāram ir kādi 15 cm. Divu AUNU dēļ neiešu bendēt savu auto!!!

Nu apmēram tā, skaties video: Nekas nesanāks, pateicoties gliemjiem no datu aizsardzības centra centieniem visu Latvijā noliegt.

Jā, arī video ar mobilā telefonu palīdzību uzņemtais, uz ielas, būs noziegums! Marasms!

Labu dienu, Draugi!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Divi spītīgi auni krustojumā, man nelaimējās, es gadījos viņiem pa vidu”

 1. Es saka:

  Starp citu – ļoti pareizi, ka autobuss “nedeva” atpakaļ. Pamēģini kādreiz pasēdēt pie autobusa stūres, un tad redzēsi, kāpēc… Viņš pilnībā neko neredz aiz sevis – ja nu tur vēl kāds auto stāv? Vainīgs būs autobusa šoferis. Savukārt smagajam bija visas iespējas izgriezt stūri un pabraukt metru atpakaļ un tad vēlreiz iegriezt…

 2. piter saka:

  Teiksim, jo ir redzēts, autobusam ir aizmugurē kamera. Tā kā ja gribētu!!! Mācībnieka instruktors gan nolaida ludi pa pilno.

 3. Zizi saka:

  vispār jau 3 auni. Drusku varēja uzbraukt uz 1/2 ietves un apbraukt

  1. laimisk saka:

   Starp citu, vizināties pa trotuāru ir aizliegts ar diviem vai četriem riteņiem, izņemot gadījumus, kur tas atļauts ar attiecīgu ceļu satiksmes zīmi.
   Video, beigas ir skaidrojums kāpēc piter to nedarīja. Viņa autiņam ir zemprofila riepas un trotuāra apmales augstums 15 cm. Tas varētu beigties ar sabojātu disku vai caursistu riepu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top