Disnejlenda parks Francijā, neaizmirstamu piedzīvojumu diena

Disnejlenda parks sniedz neizmirstamu piedzīvojumu.

Vienmēr rodas šaubas un pārdomas, braukt un tērēties bērnu izklaidei vai tomēr ieguldīt līdzekļus tālākai bērnu izglītībai.

No vienas puses mammām un tētiem grūti saprast bērnu alkas sastapt pasaku varoņus un piedalīties dažādās prātam neaptveramās pasaku situācijās.

Tava atvase iespaidus no Disnejlenda apmeklējuma saglabās uz visu mūžu. Tā ir vieta, kur bērnība atrodas rokas stiepiena attālumā.

Ja tā labi padomā, kurš pieaugušais nav sapņojis kaut uz brīdi vēlreiz atgriezties bērnībā?

Tā ir pasaku, izklaides un fantāzijas pasaule tepat Eiropā… Francijā.

Disnejlenda parks Francijā iedalās divos atrakciju parkos – Disnejlendas parks (Disneyland Park) un Jaunā Disneja studija (Walt Disney Studio Park).

Abos parkos pieejamas neskaitāmas atrakcijas, neaizmirstamas izrādes, raibas parādes, koncerti,  dejas, 3D kinoteātri un šovi. Uzreiz jāteic, ka ar vienu apskates un izklaides dienu būs par mazs.

Jāplāno uz pāris dienām, jo viesnīcas atrodamas visapkārt Disnejlendai, protams, nav par ļaunu vietas pasūtīt laicīgi.

Ceļojot pasaku valstībā, parka teritorijā iekārtoti dažādi restorāni un kafejnīcas. Jūsu ziņā paliek atcerēties paēst un piedāvāt savām atvasēm kādu no pasaku stilā izveidotu kafejnīcu, bērnu restorānu, kā vienmēr un visur pēc maka biezuma.

Pieprasītākās izklaides Disnejlendā vilina jau ar nosaukumiem.

Karību pirāti, Lielais kalnu vilcieniņš, Kosmiskie kalni, Spoku nams, Indiāņa Džonsa piedzīvojumi un Fantāziju zeme ar Snaužošās princeses pili utt.

Katrs vakars Disnejlendā noslēdzas ar izklaidējošu šovu ģimenei, bet pilngadīgas personas var turpināt baudīt vakaru kādā no kokteiļbāriem.

Piecu minūšu braucienā ar metro iespējams nokļūt iepirkšanās ciematiņā La Vallee,  kur var ne tikai iepirkties, bet arī gūt citus iespaidus. Starp citu, netālu no Parīzes atrodas arī parks Asterix, kas vairāk piemērots pusaudžiem un pieaugušajiem.

Tādi, kā mazi ieteikumi tavu pārdomu nostiprināšanai par labu braukšanai uz šo pasaku valstību, kas zin, noderēs!

* Parks atvērts visu gadu, bet tā darba laiks – atkarībā no sezonas. Sezonā tas atvērts no 10.00 līdz pusnaktij, ārpus sezonas – līdz 18.00 vakarā. Kā tagad apmeklētājiem sakarā ar vīrusu, nezinu.

* Ņem  trīs dienu ieejas biļete, kas parasti ir pilnīgi pietiekams laiks, lai izbaudītu Disnejlendas piedāvājumu un ir lētāk, nekā ja ņemsi katrai dienai atsevišķi.

*Atrakcijām ir vecuma ierobežojums un svara norādījumi. Tādēļ, pirms stāties rindā un iegādāties biļeti, rūpīgi jāizlasa atrakciju nosacījumi.

*Ja šajā laikā ir dzimšanas diena, iespējams noorganizēt ballīti kopā ar Disneja varoņiem un īpašo dzimšanas dienas torti.

Informācijas par Disnejlendas biļešu cenām, kā arī cita interesējoša informācija pieejama pēc linka:

https://www.booktickets.disneylandparis.com/tnsa64/live/SP0/SP0.htm

Jūs vienmēr atradīsiet kādu nieciņu, kas glabās Jūsu atmiņas par šo ceļojumu kā vislielāko dārgumu. Mēs jau arī pacentāmies un šo to izliekam apskatei un vērtēšanai.


Pats iespaidīgākais,  pasaku varoņu parādes un dažnedažādi ielu gājieni!

Vienmēr notiek dažādi tematiski šovi gan ar pasaku varoņiem, gan iespēju aplūkot viņu pasaku automobiļus.
PROTAMS, pavisam netālu ir Parīze, kuru  būtu grēks neapmeklēt!Picture-084

Foto, protams, ir daudz vairāk, ja būs interese ievietošu apskatei… ar sveicienu Maija.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top