‘Discovery’ startējis. (video)

spacestore_2040_110458071
ASV daudzkārt izmantojamais kosmosa kuģis “Discovery” svētdien startējis no Kenedija Kosmosa centra Floridā. Astoņarpus minūtes pēc starta “Discovery” tika veiksmīgi ievadīts Zemes orbītā.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Kuģis ar septiņu cilvēku komandu beidzot uzsācis misiju, kas tehnisko problēmu dēļ tika vairākkārt atlikta un aizkavējās vairāk nekā par mēnesi. Misijas laikā kuģa komandai SKS būs jāuzstāda saules bateriju paneļu sistēma S6, kas ir pēdējā ASV ražotā kosmiskās stacijas daļa.

Ar to tiks pabeigta stacijas saules bateriju sistēmas montāža, nodrošinot pilnu tās energoapgādes sistēmas jaudu. Šis ir pirmais no pieciem šogad ieplānotajiem daudzkārt izmantojamo kosmosa kuģu lidojumiem.

Misijas, kas ilgs divas nedēļas laikā paredzētas trīs iziešanas atklātajā kosmosā.


STS-119 ,space shuttle

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!