Filmas, Dienvidu Parks, kadros parādās citplanētieši

Dienvidu Parks!

Kurš gan nezina multiplikācijas filmas, Dienvidu Parks, ( South Park) varoņus. Seriāla autori Trejs Pārkers un Mets Stouns (Trey Parker, Matt Stone) savu lolojuma sāka rādīt plašākai publikai 1997 gadā. Seriāls tika izplatīts kabeļtelevīzijas kanālā “Comedy Central”.

Grūti pat pateikt kam vairāk patīk šis multfilmu varoņu piedzīvojums, jauniešiem vai viņu vecākiem.

Tēmas ir aktuālas un tajās tiek skarti dažādi politiski aspekti un pat tīri intīmi sadzīves momenti no multfilmas varoņu skata punkta. Varētu pat teikt, ka seriālam atbilst šāds dzirdēts teiciens :

No bērna mutes… Dieva ausī!

Ar daudzām tēmām autori ir saniknojuši Islāmistus. Viņu grupējums, kas bāzējas ASV, brīdinājis populārā multfilmu seriāla, Dienvidu parks, veidotājus, ka viņiem var draudēt atriebība par pravieša Muhameda attēlošanu lāčādā.

Vēstulē tika atsūtītas visas viņu un radinieku  māju  adreses ar draudiem par fizisku izrēķināšanos. Tomēr šoreiz neies runa par vienu vai otru sižetu, bet gan multfilmas slēpta saistība ar citplanētiešiem.

Nezinu kāda autoriem ir saistība ar NLO vai precīzāk ar citplanētiešiem, bet katrā filmas iznākošajā seriāla sižetā parādās citplanētieša klātbūtne.

Tā neuzkrītoši.  Var ieverot multfilmas STOP kadros, kur viņi arī ir sastopami. Starp citu, visās sērijās, tā neuzkrītoši un pat grūti pamanāmi, bet viņi tur IR!

Vai nav dīvaini, Dienvidu Parks un NLO?

Dienvidu Parks
Dienvidu Parks
Dienvidu Parks
Dienvidu Parks
Dienvidu Parks
Dienvidu Parks
Dienvidu Parks
Dienvidu Parks

Interesanti gan! Tas nozīmētu, ka viņi jau ir klāt! Viņi ir mums līdzās, tikai mēs to nemanām! 😉

NLO, vai latviski šo burtu salikums skanēs šādi.

Neatpazīti Lidojoši Objekti!

Dzirdēts par viņiem daudz, toties redzēt pašam, ir reta izdevība. Es jau nemaz nerunāju par NLO fotografēšanu vai filmēšanu.

Kā parasti notiek NLO iemūžināšana fotogrāfijā un video filmā. Vienmēr nejauši! Pastaigājot ar fotoaparātu un knipsējot iepatīkošos skatus. Nobildēts, kā vienmēr daudz.

Lai gan varētu jau arī vairāk, bet kā tu bildēsi vairāk, ja NLO lidinās virs galvas.  Satraucoši!

Par šo šeit.

Toties, Dienvidu parks kadros tas ir veikts apzināti!

Labu Dienu!

Arī citplanētiešiem!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

3 viedokļi par “Filmas, Dienvidu Parks, kadros parādās citplanētieši

 • .
  .

  Trey Parker un Matt Stone ir no kosmosa . Pirmie visgalaktisko savienību sūtņi. Emisāri, kas ieliekok citplanētiešu simbolus dod ziņu visuma brāļiem. Brāļi esiet gaidīti uz zemes !

  Atbildēt
 • .
  .

  Bildē kurā ir melna zeme, (priekšpēdējā) ir ar sarkanu apli apzīmēts tukšums, citplanētiešu nav 🙂

  Atbildēt
 • .
  .

  Paprasīju puišiem pamainīt ekspozīciju ….ir viņi tur …tikai noslēpti…..

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *