Deputātu savstarpējās neuzticēšanās mums riebjas.

 

 

Cik ilgi „cienītie” deputāti domās tikai par savu labklājību. Par vēlētājiem, kas kā zināms ir nodokļu maksātāji …tātad teorētiski uztur visu deputātu kompāniju, viņiem praktiski uzspļaut.

Lietot vārdu „noriebies” ir vēl pārāk maigi. Vai tiešām nav sajēgas, ka rīcībspējīga valdība jāizveido jau tuvākajā laikā, jo ir jāapstiprina 2012.gada budžets un Latvijai ir veiksmīgi jānoslēdz starptautiskā aizdevuma programma.
Vai nav dzirdējuši, ka pasaulē runā par otro krīzes vilni, bet pašmāju pašlabuma guvēji (deputāti) ir pārņemti ar vienīgo nodarbi… shēmot un dalīt amatus.

NOŽĒLOJAMI !

Jo tālāk,  jo trakāk…tagad Zatlera Reformu partijas (ZRP), Vienotības un Nacionālā apvienība, koalīcijas izveide sašķobījusies pēc sešu deputātu atšķelšanās no ZRP.
Seši deputāti – Klāvs Olšteins, Elīna Siliņa, Gunārs Rusiņš, Jānis Upenieks, Viktors Valainis un Jānis Junkurs – svētdien izplatījuši paziņojumu, kurā norāda, ka nolēmuši izstāties no ZRP nedemokrātiskās lēmumu pieņemšanas un savstarpējās neuzticēšanās.

Nu, kas viņi ir ?

Deputātu savstarpējās neuzticēšanās mums riebjas.

Pamuļķi vai tiešām šestjorkas (krievu valodā apzīmē pakalpiņu zemāko slāni). Nē, es viņus uzskatu par nodevējiem. Šeit neiet runa pat par to, ka kaut ko nav sadalījuši vai dabūjuši no ZRP.
Mīlīši, ja jūsu mērķis bija iestāties ZRP lai tiktu saeimā un pietiek nekaunības „uzmest” vēlētājus, kas nevēlēja jūsu blēdīgos ģīmjus, bet vēlēja partiju ar programmu…tad jūs esat mērkaķi, kas pārdodas par banānu.

Viss !

Pietiek palikt muļķa lomā, mūsu kolektīvs vairs netic nevienam no šiem… tā dēvētajiem 100 „deputātiem” ( pamuļķu bara).

Mēs par Tautas Vēlētu Prezidentu un saeimas padzīšanu uz visiem laikiem. Latvijai nav vajadzīgi 100 liekēži …

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viedokļi:

 1. par nodevējiem says:

  Reformu partijas (ZRP) valdes loceklis, liepājnieks Jānis Vilnītis :

  Es varu saprast, ka cilvēki maina uzskatus, lai arī šāda situācija nav patīkama. Taču nevaru piekrist tam, ka, izstājoties no partijas, deputāts nenoliek mandātu.

  Manuprāt, tas ir loģiski, ja cilvēks izdomā aiziet no partijas.

  Es ļoti šaubos, vai kāds vēlētājs būtu atdevis savu balsi par nevienam nezināmu Elīnu Siliņu un viņa tiktu ievēlēta, ja nebūtu šīs partijas, šīs programmas un šī partijas līdera.

  Visi seši bija iesaistīti ar priekšvēlēšanu kampaņas avīžu lietā, kad vēlētājiem tika dotas tiešas norādes, kuriem “Zatlera komandas” dalībniekiem vēlēšanu biļetenā pretī jāievelk plusiņš.

  Kurzemē tie bija trīs kandidāti, tajā skaitā Nr.5. – Jānis Junkurs. Avīžu kampaņa notika, apejot partijas organizāciju un ne par partijas naudu! Kur tāda Loreta Skaburska vai Jānis Junkurs, tikko augstskolu beiguši jaunieši, ņēma tam naudu?

 2. dddd says:

  Vai tiešām kāre pēc karjeras, kāre pēc vieglas naudas ir lielāka par vēlēšanos dzīvot un strādāt savā valstī. Būt noderīgam savai tautai un IZPELNĪTIES TAUTAS GODU UN CIEŅU UZ LAIKU LAIKIEM?

  Visas šīs partijas, batālijas starp tām kādreiz beigsies ar pilnīgu valsts zaudēšanu un kas paliks?

  Olšteins un pārējie seštjorkas Paliks – ar NEGODU APKLĀTU VĀRDU VĒSTURĒ!!

 3. mmk says:

  Tā atdalīšanās no ZRP jums godu nedara. Nevis tādēļ – Zatlers tāds vai šitāds, bet uz jums paļauties nevarēs neviena partija( vienīgi ja esat uzpirkti).

 4. izvēle says:

  Ne jau velti tik steidzīgi tika drukāta “jaunā nauda” – slavenie “venti”! Tak taču lai samaksātu jūdasiem, nodevējiem viņu algu.

 5. asd says:

  Naivi domāt ka tautas vēlēts prezidents visu izglābs.

 6. nikns says:

  Olsteina kungs, jūs ievēlēja kā ZRP deputātu, ja Jums tur nepatīk, nolieciet mandātu un dibiniet ārpus saeimas, ko gribat!!!

  Tā Ir vienkārši nekaunība ar vienu karogu ieiet un tūlīt citu piemeklēt, esiet vīrietis un nespļaujiet sejā tiem, kas jūs ievēlēja!
  Jūsu dibināmo partiju būtu jāsauc par Hameleonu partiju!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šī vietne izmanto Akismet, lai samazinātu surogātpastu. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.
Atgriezties uz augšu