Deja ar neparastu partneri, Dominique Boivin izpildījumā. (video)

 

 

Visi esam lietas kursā par baletu…ceru, ka priekštats par šo graciozo mākslu ir visiem tāpēc pie niansēm nekavēšos, bet gan pastāstīšu par franču horeogrāfu Dominiku Bauvenu (Dominique Boivin).

Šoreiz nebūs jūsmīgi apraksti par graciozu deju uz skatuves lielas baleta trupas sastāvā un nebūs apraksta par partneres graciozajiem lēcieniem un piruetēm.

Nē… mazliet alojos, jo par partneri būs gan pieminēts, gan spriedelēts. Dominika baleta vai pareizāk teikt „Netīro deju” partneris ir…EKSKAVATORS.

Idejiski … ar sava priekšnesumu Dominikam grib parādīt unikālo kop-saiti ar lielo mehānismu dejā. Tā ir fiziska pieskaršanās mehānismam, kurš ir tāls no skaistuma un kaisles dejā.

Ar šo šovu mākslinieks uzstājas daudzās pilsētās un valstīs, kur pulcē daudzus viņa savdabīgā talanta pielūdzējus.
Šova nosaukums ir „Transports Exceptionnels”, ko izpildīšanas laikā vienmēr pavada klasiskās mūzika, kas vēl vairāk liek izjust baleta un savdabīgo tehnikas simbiozi dejā.

Jāpiebilst, ka tehnikas klātbūtne nenomāc dejas izpildītāju ar savu tiešo klātbūtni…viņi papildina viens otru un atalgo skatītājus ar horeogrāfijas iecerēto sižetu.

Noskatīsimies dejas ar ekskavatoru Dominique Boivin izpildījumā :

Šeit tiek izmantots daudz lielāks ekskavators un šovs notiek telpā.

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu