Dāvanu iesaiņošanas māksla un pūķis 2012.

 

 

Sāksim ar to, ka piedāvāšu mazu iespēju izgatavot pašiem Jaunā Gada pūķi.  Zinām taču, ka 2012.gads būs zem pūķa zīmes un tāds maziņš pūķītis uz laimi… nebūs lieka greznība pie datora vai arī kādā citā ievērības vērtā vietiņā.

Sāksim ar to, ka dodu sagataves dažādās krāsās ar pūķiem, kuras būs jāizprintē tev vēlamajā izmērā.

Kad tas ir izdarīts…akurāti izgriežam pūķi pēc iezīmētā kontūra. Pacentīsimies nesabojāt citas papīra daļas, kas vēlāk noderēs.

Izgriezi …

Tev tagad ir divas papīra daļas …ar pūķi un ar paskaidrojumiem. Atliec izgriezto pūķi pie otrās daļas atpakaļ.(paskaidrojumiem)

Tagad jāgriež pa līniju no punkta uz kuru norāda bulta līdz piegrieztnes baltajam punktam. Tad taisām kabatas Tab A un  Tab B.

Tālāk notiek locīšana un līmēšana.

Saprotu, ka izlasīto pārvērst reālā darbībā  ir grūti …tāpēc skaties video, kā to izdarīt…(sapratīsi… pat ja neproti krievu valodu)

 

 

Šeit ir novelkamas lielizmēra pūķīšu piegrieznes no kurām varēsi izvēlēties vēlāmo krāsu …saglabā droši(vīrusu nav, jo pati ar kolēģu palīdzību gatavoju WinRAR arhīvu.

Pūķi šeit…( pukisi 3. gb )

 

Tālāk, kā jau solīju dažādi iepakojumi un dažādas pieejas noformējot dāvanu. Iespējas ir daudz un izdomai nav robežu…vēlu veiksmi pūķa gadā !
Maija.

Atceries, ka iepakojums ir svarīga sastāvdaļa no prieka, ko Tu dāvināsi saviem mīļajiem un draugiem.

 

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu