Dāvanas, vai visu drīkst dāvināt, kā pareizi dāvanu iesaiņot

Dāvanas nes prieku un labu noskaņojumu.

Tomēr, lai nekļūdītos dāvanas izvēlē, der iegaumēt dažus “tabu” aizliegumus. Jo, tici vai netici, ir daudzas lietas, kas nes negatīvu enerģiju.

Dāvanas ar negatīvu auru.

Piemēram “dāvanas”, kas tradicionāli personificē slimības un vecumdienu tuvošanos. Kā arī daudzas citas lietas, par kuru negatīvo ietekmi, iespējams, daudzi pat nezina.

Pa lielam, tā ir māņticība, tomēr kaut kas visā tajā burvestībā ir!

Spogulis.

Kopš seniem laikiem tiek uzskatīts, ka šim priekšmetam piemīt maģisks spēks. Pastāv apgalvojums, ka, nokļuvis pieredzējuša burvja rokās, spogulis palīdz veikt dažādus maģiskus rituālus.

Dāvanas

Piemēram, ja jaunam un veiksmīgam cilvēkam dāvina “apburtu” spoguli.  Caur šādu dāvinājumu, jūs varat atņemt viņam visu jaunību, veiksmi un skaistumu.

Dāvanas un pulkstenis.

Tiek uzskatīts, ka dāvināts pulkstenis nes visādas nelaimes. Ja to pasniegs, kā kāzu dāvanu, pulkstenis sāks skaitīt laiku pret jaunlaulātajiem.

Dāvanas
Tas neizbēgami novedīs pie strīdiem un līdz ar to arī iespējama šķiršanās. Ja jūs ziedojat sienas pulksteni, kādas organizācijas vadītājam, tad viņš šo amatu ātri vien zaudēs.

Ķīnas lelles no porcelāna.

Šādas lelles ir izgatavotas pēc dzīva cilvēka prototipa. Citiem vārdiem sakot, lelles seja atspoguļo reālas personas iezīmes. Atkārto viņa sejas izteiksmi, acis un smaidu.

Dāvanas

Šādas personas enerģija var dzīvot lellē. Nav zināms, kā tas ietekmēs to cilvēku veselību un dzīvi kopumā, kuriem tā tiek dāvināta.

Dāvanas un griežoši priekšmeti.

Nav ieteicams pasniegt dāvanās dakšas, nažus, dunčus. Šie priekšmeti ienesīs mājā negatīvo enerģiju.

Dāvanas
Tiek uzskatīts, ka šādas dāvanas rada strīdus un nepatikšanas tās personas dzīvē, kurai tās tiek pasniegtas.

Putnu figūriņas.

Tāpat kā naži, putnu figūriņas var ienest mājā nelaimi un bēdas. Tas ir saistīts ar pārliecību, ka putns ir “postoša trokšņa” simbols. Ne velti tiek uzskatīts, ka nejauši pa logu ielidojis putns nes skumjas.

Dāvanas
Dāvanas un čības.

Īpaši, nav vērts pasniegt šīs dāvanas vecākiem cilvēkiem. Galu galā šādas dāvanas spēj atgādināt par tuvojošos vecumu. Dāvinātie cimdi vai dūraiņi ir priekšvēstnesis tam, ka ziedotājs plāno pārtraukt attiecības ar dāvanas adresātu.

Nav brīnums, ka senos laikos izaicinot uz dueli, duelanti nometa cimdu.

Dāvanas

Runājot par dāvanu čību veidā. Tiek uzskatīts, ka šī ir ļoti slikta zīme, kas sola ātru nāvi personai, kurai tās tiek pasniegta.

Tukšas somas, maki un mugursomas.

Lai izvairītos no finansiālām problēmām cilvēkiem, kuriem šīs lietas ir jādāvina, kā dāvana, tajās ir jāievieto papīra banknote. Jo lielāks tas ir, jo labāk.

Dāvanas
Preces, kas saistītas ar slimību.

Jūs nevarat dot tos priekšmetus, kas vienā vai otrā veidā atgādina par slimībām. Piemēram, inhalators, sildīšanas paliktnis, tonometrs, mugurkaula korsete

Apakšveļa, kabatlakatiņi un zeķes.

Nav ieteicams vīriešiem dāvināt apakšveļu un zeķes. Ir mīts, ka tas var provocēt uz nodevību, kā arī uz gariem neparedzētiem (sliktiem) ceļojumiem. Pastāv uzskats, ka dāvinātās zeķes ir priekšvēstnesis tam, ka vīrs pametīs mājas un nevēlēsies atgriezties.

Dāvināti lakatiņi mājā ienes asaras. Šalles, kas tiek izmantotas bēru ceremonijas laikā, tiek atstātas kapsētā, neņemot tās mājās.

Neļķes, sarkans un melns pušķis, puķu skaits.

Tiek uzskatīts, ka neļķu dāvināšana ir slikta zīme. Tas nesīs nepatikšanas un visādas nelaimes cilvēkam, kuram tās tiks pasniegtas. Tiek uzskatīts arī par sliktu zīmi dot pušķi, kurā ir tikai sarkani un melni ziedi. Šis pušķis simbolizē nāvi.

Dāvanas

Protams, viena no visbīstamākajām dāvanām, kas simbolizē nāvi, ir dzīvai personai pasniegts pušķi, kas sastāv no pāra ziedu skaita.

Vai dāvanas var atkārtoti pārdāvināt?

Vēlos atgādināt, dāvanas nav ieteicams pārdāvināt. Tiek uzskatīts, ka pirmā dāvanas saņēmēja enerģija tajā paliek mūžīgi.
Kas zina, kas ir šī enerģija, varbūt negatīva? Jebkurā gadījumā tas ir svešs un nenesīs neko labu turpmākajiem šīs dāvanas īpašniekiem.

Visbeidzot, jāatzīmē, ka, ja gadās, ka jums tomēr bija jādāvina kāda no iepriekš minētajām dāvanām, noteikti par to jāpieprasa izpirkuma maksa simboliskas naudas summas veidā. Tad visa negatīvā enerģija no šīs dāvanas pazudīs.

Tie bija mīti un aizspriedumi par to, ko nevajadzētu dāvināt vai vismaz atturēties!

Labu Dāvanu, piemērs.

Zināma patiesība, galvenais lētāk, bet nebūt sliktāk!

Pats galvenais dāvanā ir ielikta tava mīlestība, tavs darbs un īpašā attieksme pret dāvanas saņēmēju. Ja Tev ir pieejams, apdrukā kreklu, apdrukā krūzītes, uzliec savu bildi ar salaveča cepuri. Protams, uz kādu dāvanai derīgu priekšmetu.

Vai izgatavo oriģinālu šampānieša etiķeti. Kalendāru ar saņēmēja vārdu, vai koka karoti. Dāvanu izvēle ir atbildīgs pasākums. ļ

IESAIŅOŠANA.

Dāvanas ir tā vērtas lai tās pienācīgi iesaiņotu. Dāvanas nes prieku, kā arī sava veida baudu tās izsaiņojot. Tāpēc, dāvanas jāiesaiņo rūpīgi un ar izdomu.

Kā to izdarīt? Skaties manus ieteikumus un iegaumē.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top