Daugavpils Oranžais koris Liepājā. („Koru Kari”)

koris-latgales2
Daugavpils Oranžais koris tika izveidots 2008.gada vasaras nogalē, lai piedalītos TV3 veidotajā šovā „Koru Kari”. Ata Auzāna vadībā trīs mēnešu garumā koris cītīgi strādāja, veidoja priekšnesumus, ko noskatījās tūkstošiem līdzjutēju, atzīstot Daugavpils kori par šova pārliecinošu uzvarētāju. Beidzoties „Koru kariem”, Daugavpils Oranžais koris sāka plašu koncertturneju, ar savu sniegumu priecējot skatītājus un kolektīva atbalstītājus visos Latvijas novados.
Aizvadīti jau desmitiem koncertu un nu šī gada 4. maijā visiem Liepājniekiem ir lieliska iespēja tikties ar kori Liepājas latviešu biedrības namā un baudīt krāšņu koncertu, kurā skanēs gan TV3 šovā „Koru kari” izpildītās dziesmas, gan jauni, vēl neredzēti priekšnesumi kora dalībnieku izpildījumā. Uz tikšanos 4. maijā!

Biļešu iepriekšpārdošana LLBN kasē 63423829.

latgkoris

koris-latgales

laimisk

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas interesanti, tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *