Darbu izstāde, Mēs- Rucavai, Mēs -Latvijai.

 

 

Rucavas bērnu mākslas studijas darbu izstāde “Mēs- Rucavai! Mēs -Latvijai!”

Liepājas Latviešu biedrības namā 4.novembrī pulksten 16.00 tiks atklāta Rucavas mākslas studijas izstāde ”Mēs -Rucavai! Mēs-Latvijai”.

Izstāde veltīta Latvijas dzimšanas dienai, kuru svinam 18.novembrī, un arī kā pateicības un mīlestības apliecinājums savam Rucavas novadam.

Izstādē būs skatāmi audzēkņu darbi, kas radušies laika posmā, kopš tika izveidota mākslas studija Rucavā. Šī izstāde dod ieskatu, kā attīstījušās audzēkņu mākslinieciskās spējas un prasmes gadu no gada.

Rucavas mākslas studija tika dibināta 2012.gadā, tās vadīšana tika uzticēta māksliniecei Guntai Krastiņai.

Studiju apmeklē bērni vecumā no 7-15 gadiem, dalībnieku skaits svārstās no 20-27 bērniem. Mākslas studijā bērni apgūst zīmēšanas, veidošanas, kompozīcijas, krāsu mācības pamatus atraktīvā un aizraujošā veidā, kas dod vaļu brīvam fantāzijas lidojumam.

Rucavai

Tāpat tiek kopīgi svinēti svētki, tiem speciāli audzēkņi darina skaistus apsveikumus, ko dāvināt saviem ģimenes locekļiem un draugiem.

Audzēkņi soli pa solim sevī attīsta radošumu un varēšanu,veidojot un attēlojot sev apkārtesošo pasauli caur vizuālo attēlu. Apmācības pamatā ir redzējums, ka absolūti ikviens bērns ir radošs un spējīgs savas emocijas, sajūtas atainot ar mākslas paņēmieniem.

Nav un nevar būt netalantīgu bērnu, bet tikai ir vajadzīgas pareizās metodes, lai bērna personību atraisītu un liktu noticēt savām, varbūt vēl tikko nojaušamām, spējām un talantiem! Studijas moto ir- mēs visu varam, ja darām!Un- īpaši tad, ja darām to ar prieku un mīlestību!

Izstādes kuratore: Gunta Krastiņa

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top