Darbinieka novērtēšana pēc zodiaka no darba devēja puses

Darbinieka novērtēšana.

Ja nezināji, tad ir darba devēji, kas sev darbiniekus izvēlas pēc horoskopa zīmes, dzimšanas datuma un tamlīdzīgi.
Viņus ar piepūli var saprast, jo pēc sausajiem datiem par iespējamo kandidātu ir grūti noteikt viņu lietderību.

Katrs uzņēmējs būs pārdomu pilns: “Cik uzticams, cik čakls, cik atbildīgs būs potenciālais darbinieks? Vai godīgi pildīs savus pienākumus?”

Darba devējam jāzina, ka ir lietas, ko dažas zodiaka zīmes nebūs gatavas darīt nekad un nekādos apstākļos.
Šis horoskops palīdzēs noskaidrot, ko dažādas zodiaka zīmes nekad nedarīs.

Darbinieka novērtēšana, Auns.

Šīs uguns zīmes pārstāvji ir dzimuši līderi. Viņi dara, ko vēlas, un kontrolē situāciju. Auns nekad neprasīs jums atļauju kaut ko darīt.

Darbs. Var būt celtniecība, remonts, šūšana un daudz kas cits. Turklāt Aunu vēlme tikt galā ar jebkādām grūtībām rada potenciālu viņiem kļūt par izciliem sportistiem, menedžeriem, treneriem un militārpersonām.

Darbinieka novērtēšana, Vērsis.

Principiālie un atbildīgie Vērsis savukārt nesamierināsies ar tiem, kas vispirms izdara un tad prasīs atļauju. Turklāt viņi nekad nedarīs neko tādu, kas kaitētu savām interesēm, pat ja no tā būtu atkarīgs citu komforts.

Biroja darbā ir nepieciešama disciplīna, ražošanas “spēja” konkrētās stundās, bet tas ir tas, kas Vēršus ļoti kaitina. Tomēr, viņiem ir izcilas finanšu un grāmatvedības spējas, kā arī talants izstrādāt stratēģiju.

Bieži Vēršu vidū ir baņķieri, tirdzniecības un mārketinga speciālisti. Jāteic, ka Vērsīši ir arī mākslinieciski apdāvināti, tāpēc viņiem padodas interjera dizainera, arhitekta vai aktiera profesija.

Darbinieka novērtēšana, Dvīņi.

Dvīņi ir pārliecināti, ka darbā viņiem apkārt ir “tikai idioti”, kuri izvirza viņiem neiespējamas un nepanesamas prasības. Tāpēc šīs zīmes pārstāvji nekad nedarbosies, ja no tā varēs izvairīties.
Darbs. Viņi ir lieliski žurnālisti, rakstnieki un pasniedzēji, bieži vien kļūst par reportieriem vai korespondentiem.

Darbinieka novērtēšana, Vēzis.

Vēži ir ļoti uzticīgi savai ģimenei un draugiem. Tāpēc pēdējais, ko no šiem cilvēkiem var sagaidīt, ir nazis mugurā.
Līdzīgi kā Zivīm, arī Vēžiem riebjas apstākļi, kuros viņi tiek ierauti pret savu gribu. Un, gribi vai ne, birojā no baumām, citu viedokļa, citu vērtējuma izvairīties nevar.

Darbinieka novērtēšana

Piedevām vēl Vēžiem piemīt tāda īpašība – acīs pateikt to, ko viņi domā, jo izlikties viņi neprot. Tā rezultātā Vēzis birojā kļūst par “vienpati”, kam riebjas visi un kurš riebjas visiem.

Šīs zīmes pārstāvji mīl bērnus, tāpēc savu dzīvi bieži saista ar skolotāja, audzinātāja, aukles profesiju.
Vēzīši ir labi klausītāji, spēj iejusties cita cilvēka situācijā un dot sakarīgus padomus, tāpēc viņu vidū bieži sastopami psihologi.

Darbinieka novērtēšana, Lauva.

Neskatoties uz to, ka Lauvas ir ļoti ātras un jebkura iemesla dēļ var izraisīt skandālu, viņi ātri nomierinās un nekad neturēs ļaunu prātu pret jums.

Darbs. Šajā zīmē dzimušajiem ir labs izskats un vajadzīgā harizma, tāpēc aktiermāksla un visas mākslinieciskās nodarbes ir viņu sapņu profesijas. Lauvām labi veiksies arī vadošos amatos.

Darbinieka novērtēšana, Jaunava.

Jaunavas ir tik pārliecinātas par savu taisnību un nemaldību, ka nekad neatzīs savu kļūdu, pat ja tā ir acīmredzama. Turklāt šīs zīmes pārstāvjiem patīk, ka viņus ieskauj uzmanība un rūpes, taču viņi paši ļoti reti spēj uz abpusēju žestu.

Darbs. Šai zīmei piemērots direktora, pārdevēja un vadītāja palīga amats. Starp Jaunavas zīmē dzimušajiem bieži var sastapt ārstus, jo medicīna un talants zinātnē ir viņu stiprās puses.

Darbinieka novērtēšana, Svari.

Šīs zīmes pārstāvji nekad nepacietīs apkārtējos toksiskos cilvēkus. Viņiem nepatīk skandāli un tieši konflikti, taču viņi labi prot vienkārši izvairīties no nepatīkamām kompānijām.

Darbs. Likumi un taisnīgums burtiski piesaista Svarus. Taču jāatzīst, ka neparastās radošās spējas liek virzīties arī uz māksliniecisko un muzikālo karjeru. Svari lieliski dzied, dejo, zīmē. Viņi valdzina ar savu harizmu un laipno raksturu.

Darbinieka novērtēšana, Skorpions.

Skorpioni neprot piedot. Viņi ir ļoti atriebīgi un kodīgi, un, ja jums “paveicas” kļūt par Skorpiona ienaidnieku, jums patiešām vajadzētu baidīties no viņa atriebības.

Darbinieka novērtēšana

Darbs. Sader ar ķīmiju, medicīnu, ķirurģiju, viņi nebaidās, ka ieraudzīs asinis un sajutīs zāļu smaržu.
Skorpioni tāpat atradīs sevi arī tādās profesijās kā militārpersona, detektīvs, policijas darbinieks.

Šajā zīmē dzimušo vidū ir daudz zinātnieku un profesoru, jo Skorpioniem patīk pētīt, analizēt, atklāt noslēpumus.

Darbinieka novērtēšana, Strēlnieks.

Impulsīvie Strēlnieki bieži kaut ko dara un tikai tad domā par sekām. Ļoti bieži viņi nezina, kā turēt muti ciet, un no viņu “jokiem” citi bieži raud.

Darbs. Lieliski jūtas paši savās aktivitātēs un savā biznesā. Jebkurš sporta veids un profesija, kas prasa skaidru stratēģiju, ir lieliski piemērota Strēlniekam. Viņu spēja motivēt cilvēku masas ļauj ieņemt arī augstus amatus, tāpēc starp Strēlniekiem bieži sastopami politiķi un valstu vadītāji.

Darbinieka novērtēšana, Mežāzis.

Konservatīvie Mežāži nekad nepiekritīs jauninājumiem vai jauninājumiem, kamēr tas nebūs viņu priekšnieku rīkojums. Galu galā, runājot par darbu, Mežāzis ir atbildīgākā un strādīgākā zīme.

Šai zodiaka zīmei patīk būt virsotnē, pastāvīgi kāpjot pa karjeras kāpnēm. Mežāzis ir dzimis līderis, viņš prot vadīt, dot pavēles un uzdevumus. Tāpēc šīs zīmes pārstāvju vidū ir daudz direktoru, vadītāju un menedžeru.

Darbinieka novērtēšana, Ūdensvīrs.

Maksimālisti Ūdensvīri dažkārt ir tik kategoriski, ka pat nedos iespēju attaisnot kādu, kas iekritis viņu acīs. Turklāt šīs zīmes pārstāvji nekad nevienu neielaidīs pašos dvēseles dziļumos un neatklās visus noslēpumus.

Darbinieka novērtēšana

Viņi necieš spēlēt pēc svešiem noteikumiem un kādam pakļauties – viņiem patīk vai nu konkurēt vai pašiem noteikt, ko, kā, kad un kāpēc viņi darīs. Tamdēļ darbs birojā nav piemērots viņiem.

Ūdensvīri bieži var mainīt profesiju, tāpēc dod priekšroku darbam attālināti. Ūdensvīri jūt arī dabisku interesi par zinātni un tehnoloģijām, var ar panākumiem strādāt IT nozarē un izstrādes jomā.

Darbinieka novērtēšana, Zivis.

Zivīm nepatīk peldēt pret straumi. Viņu negatīvā iezīme ir atbilstība, tāpēc viņi dod priekšroku atstāt lietas tā, kā tās ir, un nemēģinās labot vai uzlabot savu dzīvi, kamēr viņiem nebūs pilnīgi skaidrs, ka viņi vienkārši nevar tā turpināt.

Kolektīvs un mūžīgā savstarpējā konkurence – tas nav stāsts par Zivīm. Šie cilvēki gluži vienkārši nevēlas būt daļa no tā visa. Viņiem patīk darbs komandā, taču birojā valdošās runas, baumas un “attiecībās” padara viņus nervozus, turklāt tas ir tāds pārbaudījums, ko Zivis nespēs izturēt.

Starp šīs zīmes pārstāvjiem ļoti bieži sastopami dejotāji, mūziķi un dziedātāji. Zivtiņas ir mākslinieciskas dvēseles, tāpēc viņām nevajadzētu saistīt savu dzīvi ar jomu, kurā svarīgi ir fakti, tīrs aprēķins un peļņa.

Protams, mēs visi esam ļoti atšķirīgi, un nav divu vienādu rakstura cilvēku, tomēr zvaigznes nemelo, un daži Zodiaka zīmju uzvedības modeļi ir acīmredzami.

Ja kas, darbinieka novērtēšana no likuma puses.

Valsts darba inspekcijas un Tiesībsarga redzeslokā praktiski nenonāk pārkāpumi jeb sūdzības par to, ka darba devējs izvirzījis astroloģiskus priekšnosacījumus darbinieku atlasē.

Tiesībsarga biroja atskaite liecina, ka pērn tas saņēmis tikai divas sūdzības, kas attiecas uz darba atteikumu vecuma dēļ, un vienu sūdzību, kas attiecas uz potenciālā darbinieka reliģisko piederību.

Tomēr, pēc visa spriežot, tas tiešā veidā nav attiecināms uz cilvēka astroloģiskās kartes vai horoskopa zīmēm.
Viss liecina par to, ka priekšnieki, kuri savus darbiniekus izvēlas pēc horoskopa zīmēm, visdrīzāk buras aiz slēgtām durvīm savos privātajos kabinetos.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top