Darba piedāvājums internetā, uzmanies no krāpšanas

Darba piedāvājums internetā.

Aktuāla tēma par krāpšanu ar kredītiem un darba piedāvājuma krāpniekiem. Zinu personīgi, kas ir iegrābušies šādā veidā. Sliktas ekonomiskās situācijas apstākļos ļoti bieži aktivizējas blēži. Domāju, ka esi par to dzirdējis un tas ir fakts.

Diezgan bieži tas notiek uz maznodrošināta cilvēku izmisuma fona. Tā veidojas krāpšana ar dažādām nelietībām, kas “iekrīt” pateicīgā neziņas augsnē.

Darba piedāvājums internetā, jauna tendence.

Šādi krāpnieciski piedāvājumi ir vērojama interneta vidē. Izrādās, ka globālais tīmeklis ne tikai sniedz informācijas apmaiņas, bet tikpat lieliskas iespējas blēdīties, pašam darbonim paliekot relatīvi anonīmam.

Diemžēl, latvju bāleliņi un tautu meitas, brēcot par zaglīgo valdību, paši ir labi ietrenējuši virtuālo roku un veikli slidina svešos makos.

Analizējot sludinājumus, biju nepatīkami pārsteigta, cik ļoti un pat masveidā no tiem dveš pēc ciniskas alkatības un meliem.

Kad bankas kredītus gandrīz neizsniedz un katru potenciālo kredītņēmēju izsijā kā smilšu graudiņu. Izrādās, ka ir desmitiem firmu un privātpersonu, kas gatavas aizdot tūkstošiem eiro pat personām ar sabojātu kredītvēsturi.

Darba piedāvājums internetā ir  viens BET.

Vispirms uz kādas privātpersonas kontu jāpārskaita komisijas maksa, kas svārstās no 10 līdz 150 eiro. Kāds faķīrs savā piedāvājumā to pat nosaucis par iepazīšanās maksu.

Turpat arī sastopama slavas dziesmas šiem kredīta devējiem, it kā no saņēmējiem, lai gan šaubu nav – visas šīs muļķības rakstījusi viena persona.

Loģiski, ka piekrāpto skaits  palielinās. Kā tur bija par tām aitām? 😉

Tas pats notiek darba sludinājumu sadaļās. Pašmāju drosmīgā jaunatne jūtas tik ļoti apguvusi pasaules tāles, ka nu pati steidz tautiešus iekārtot darbā.

Darba piedāvājums internetā, dzirdētā dziesma.

Vispirms jāpārskaita naudiņa par šo vērtīgo informāciju. Cits atkal prasa uzreiz samaksāt ceļa naudu vai arī par lidmašīnas biļetēm.

Tikai ar tādu pašu rezultātu. Vēlīgais darba menedžeris pats ar visu naudu izgaist zilajās tālēs vai jautri nodzer tuvākajā krogā.

Var jau teikt, ka cilvēki paši ir lētticīgi, jo blēdīšanās pazīmes šajos piedāvājumos redzamas bez īpašas analīzes. Tomēr nešaubos, ka cietušajiem, tomēr, jāraksta iesniegumi policijai un tai šīs aktivitātes jākontrolē.

Citādi, nedarot neko, tajos jauniešos, kuri tikai sākuši šādi iedzīvoties, var rasties nesodāmības apziņa, un ekonomiskie noziegumi kļūs aizvien komplicētāki.

Īpaši, ja starp blēžiem, patiešām gadīsies kāds ar zagļa talantu.

Darba piedāvājums internetā

Kā pareizi jāizvērtē darba piedāvājums internetā?

Izvērtējot darba piedāvājumu internetā, ir svarīgi būt uzmanīgiem un rūpīgi izpētīt visu informāciju, lai izvairītos no blēžiem un nepatīkamām situācijām.

Izpēti uzņēmumu.

Pirms pieņemt jebkādu darba piedāvājumu, ir svarīgi izpētīt uzņēmumu, kas to sniedz. Apskati uzņēmuma mājaslapu, meklē informāciju par to internetā un pārbaudi, vai uzņēmums ir reģistrēts un darbojas likumīgi.

Izpēti uzņēmuma vēsturi, atsauksmes un reputāciju. Tas palīdzēs tev iegūt ieskatu par uzņēmuma uzticamību un stabilitāti.

Darba piedāvājums internetā, detalizētība.

Lasot darba piedāvājumu, ir svarīgi pārbaudīt, cik detalizēta ir informācija, kas sniegta. Vai ir norādīta darba apraksts, prasības pretendentam, algu apmērs un darba laiks?

Vai ir sniegti kontakti, lai varētu sazināties ar darba devēju un papildus jautājumiem? Detalizēts darba piedāvājums liecina par to, ka darba devējs ir ieinteresēts atrast piemērotu kandidātu un ir gatavs sniegt nepieciešamo informāciju.

Veicot izvērtēšanu, ir svarīgi uzdot pareizos jautājumus, lai iegūtu vēl vairāk informācijas par darba piedāvājumu un darba devēju.

Kāds ir darba apraksts un prasības?

Ir svarīgi saprast, ko darba devējs gaida no potenciālā kandidāta. Jautā par darba pienākumiem, atbildību un prasībām, lai pārliecinātos, vai tev ir nepieciešamās prasmes un pieredze. Tas palīdzēs novērtēt, vai darba piedāvājums ir piemērots tev.

Kāda ir algu un darba laika politika?

Ir svarīgi zināt, cik daudz darba devējs piedāvā samaksu par darbu un kāda ir darba laika politika. Jautā par algu apmēru, izmaksām, darba grafiku un iespējām strādāt no attāluma.

Tas ļaus tev izvērtēt, vai darba piedāvājums ir finansiāli pievilcīgs un vai tas atbilst tavām vajadzībām un iespējām.

Kāda ir uzņēmuma kultūra un atmosfēra?

Ir vērts jautāt par uzņēmuma kultūru un atmosfēru, lai uzzinātu, vai tā atbilst tavām vērtībām un darba stilam. Jautā par komandas struktūru, sadarbības veidu, iespējām attīstīties un darba vidi.

Tas palīdzēs tev novērtēt, vai tu tev būtu komfortabli strādāt šajā uzņēmumā.

Izpētot un izvērtējot darba piedāvājumu internetā, ir svarīgi būt kritiskiem un rūpīgi izanalizēt visu informāciju. Neuztraucies uzdot papildus jautājumus un pārliecinies, ka piedāvājums atbilst tavām vēlmēm un prasībām.

Tas palīdzēs tev izvairīties no blēžiem un atrast piemērotu darbu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top