Daniēls Simons un futūristiskie auto projekti, apskates vērti

Kas viņš ir… Daniēls Simons (Daniel Simon)?

Ja īsi, bijušais (Volkswagen Group) vadošais dizaineris Daniēls Simons savā būtībā ir brīvdomātājs. Kāpēc Daniēls Simons ir brīvs no stereotipiem?

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Kaut vai tāpēc, ka par brīnumu visiem, pameta labi atmaksātu un prestižu darbu un pievērsās futūristisku projektu veidošanā.

Simons savu karjeru iesāka 1999. gadā Volswagen koncernā Hartmut Warkuss vadībā. Skaidrs, ka viņš projektēja automobiļus priekš Volkswagen, kā  arī pielicis savu roku Lamborghini dizaina veidošanā sadarbojoties ar Walter de’Silva.

Koncerna vadība redzot dizainera radošo potenciālu 2001.gada iesaistīja viņu (Design Center Europe, Sitges) grupā pie Bugatti dizaina uzlabošanas darba. Toties 2005.gadā Simons lauza savus stereotipu par kalpošanu vienam kungam (Volkswagen) un nodibināja savu studiju (Daniel Simon Studio ).

Ar ko tad viņš nodarbojas savā studijā?

Starp citu, studija, kas  sadarbojas ar Holivudas grupu (Concept Design Group) ?

Saimona galvenā aizraušanās ir futūristiski koncepti. Varu pat piebilst , ka viņa daiļradei piestāv apzīmējums “kosmisks”.   Par to liecina viņa spārnotā vai kosmiskā devīze : “Stils priekš visām Galaktikām”.

Lūk daži no darinājumiem, Daniēls Simons.

Reāls auto reālā pasaulē … “Hydra Schmidt Roadster V16” ir viens no automobiļu konceptiem. Korpusa elementi no  “Mercedes 540K” ar vintāžas  elementiem no “Duesenberg” un “Bentley”, kas sajūgts ar forsētu dagreisa motoru V8 no Ford.

Auto bāzējas uz smagās mašīnas rāmja ar iespēju izmantot attiecīgi piemērotus riteņus…

Daniēls SimonsDaniēls SimonsDaniēls SimonsDaniēls SimonsDaniēls Simons

Savas karjeras laikā Simons ir radījis daudzus un dažādus konceptuālus projektus, pie tam sadarbojies ar dažādām kompānijām, bet visiem viņa darinājumiem ir dizainera neizdzēšama rokraksta pazīme … futūristisks “kosmiskums”.

Ar viņa darbiem var sīkāk iepazīties viņa (http://danielsimon.com) blogā.

Apskatiet viņa citus darbus, kā motociklus,konceptus Lotus LMP2 un  Bugatti Veyron Hermes. Vienkārši lielisks izpildījums, kas ir apsteidzis mūsu gadu simtu.

Viņa izveidotajos konceptos varam iedomāties tālas nākotnes perspektīvas.

Daniēls Simons

Daniēls Simons

Daniēls Simons

Labu Dienu ar interesantiem risinājumiem!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *