Coca-Cola atzīmē 125.gadu jubileju.

 

 

Domāju, ka nebūs neviena , kas kaut vienu reizi nebūtu baudījis dzirkstošo dzērienu Coca-Cola. Ir daudz dzirdēts par labajām un sliktajām dzēriena īpašībām… taču šoreiz par  Coca-Cola vēsturi.

Šodien ir pagājuši 125.gadi,  kad tika izlaista pirmā oriģinālā stikla Coca-Cola pudele.

Šāda zīmīga skaitļa atzīmēšanai biznesa gigants ir izlaidis grāmatu par godu Coca-Cola vēsturiskajam uzvaras gājienam pāri pasaulei.

Grāmatā ir savāktas retas un senas fotogrāfijas, kā arī nozīmīgākās reklāmas no pagājušā gadu simta.  Jāpiezīmē, ka daudzām grāmatas ilustrācijām ir vēsturiska un mākslas vērtība.

Ģenerāldirektors Kents Mukhtars par kompāniju Coca-Cola… grāmatas ievadā raksta sekojošo…

Daudzas fotogrāfijas ir taisītas uz kompānijas pasūtījuma, bet daudzas ir ņemtas no noskatītām situācijām uz ielas un ir atbilstošas kompānijas markai un filozofijai…tāpēc tās  ir iekļautas grāmatā.

Kents uzsver, ka visus 125.gadus „slepenā formula” koka kolai ir bijis optimizms,  kas maģiskā veidā ir apvienojis cilvēkus ap šo lielisko dzērienu… Coca-Cola.

Grāmata tiks pārdota par 650 dolāriem par eksemplāru. Nu KO… atliek novēlēt daudz laimes dzimenītē !

 

Coca Cola

 

Coca Cola.

 

Coca Cola1

 

Coca Cola.1

 

Coca Cola..

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *