Citplanētieši uz Marsa uzbūvējuši kosmisko staciju.

Visi ir dzirdējuši, ka daudzi meklēt griboši interneta lietotāji ar  „Google Earth” palīdzību ir atraduši ne vienu vien apslēptu noslēpumu, kā nogrimušu kuģu kontūras  seklākajās okeāna un jūru vietās… tā arī aizmirstu celtņu kontūras (pamatus) sen pamestās apdzīvotās vietās.

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

Izrādās ir analogs…  „Google  Mars” uz kura amerikānis Dēvids Martiness ir atradis kosmisku veidojumu, kuru  vēl neviens nav pieminējis Marsa izpētes procesā.

Pēc būtības šāda rakstura atradums ir vēl viens NLO esamības varbūtējais pierādījums. Objekts ir  200 metrus garš un apmēram 45 metrus plats. Martiness uzskata, ka tas varētu būt kosmiskās NLO stacijas prototips uz Marsa.

Objekts nekādi neizskatās pēc dabīga Marsa reljefa formējuma, jo ir cilindriskas formas un ļoti kontrastē ar Marsa apkārtējo ainavu.

Martiness uzskata, ka tā ir citplanētiešu bāzes stacija un izvietota tur nesen, kas arī pierāda to, ka neviens cits to nebija piefiksējis uz Marsa foto uzņēmumiem.

Viņš neizslēdz arī slepenas NASA misijas esamību uz Marsa, lai gan tas jau tiešām izklausās tīri fantastiski, bet lai kā tur būtu…objekts uz Marsa ir un ir saredzams.

Martines  ir izveidojis video, kur var iepazīties ar pētījamo objektu…kuru jau nosaucis skanīga vārdā bio stacija „Alfa”.

Marsa pētnieks tagad mēģina dabūt augstas izšķirtspējas foto uzņēmumus no Marsa apgabala ar iespējamo NLO staciju. Paskaties video un dod savu slēdzienu par interesantā objekta izcelsmi…

astronaut

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *