Cik suņu, noskaidrosim tavu psiholoģisko vecumu

Cik suņu?

Raksta iesākums var šķist mazliet dīvains. Tomēr lasi rakstu un viss nostāsies pareizajās vietās.

Kas ir psiholoģiskais vecums?

Jūsu faktiskais pases vecums un psiholoģiskais vecums ir divi pilnīgi atšķirīgi jēdzieni. Jūsu prāta vecums, ko sauc arī par garīgo vecumu, var būt pāris vai pat desmit gadus lielāks jūsu patiesajam vecumam.

Vai, gluži pretēji, atpalikt no tā. To visu daļēji nosaka jūsu personība un veids, kā jūs uztverat apkārtējo pasauli.

Cik suņu, noskaidrosim!

Lai noskaidrotu, cik vecs esat garīgi, psihologi izgudroja un izstrādāja īpašus ilūziju testus un optiskās mīklas. Aicinu jūs iziet cauri mīklai ar suņiem, kas burtiski uzspridzināja visus sociālos tīklus.

Cik suņu
Apskatiet attēlu un sakiet, cik suņu jūs redzējāt

Tagad padomā, lai uzreiz netiktu pie atbildes, dažas neitrālas bildes un video.

Cik suņu
Cik suņu
Cik suņu

Ja redzējāt līdz 4 suņiem.

Jūsu garīgais vecums ir 20-25 gadi

Dzīvē tu esi optimists, kura glāze vienmēr ir līdz pusei pilna. Jums patīk literatūra, jūs saprotat mākslu un labprāt apmeklējat mākslas izstādes un koncertus.

Grāmatas lasīšana sniedz nesalīdzināmas emocijas. Šajā laikā jūs, šķiet, esat iegrimis citā pasaulē, dzīvojot galvenā varoņa dzīvi. Jums ir lieliska iztēle un fantāzija.

Jums ir ērti būt vienam ar savām domām, idejām, bet trokšņainās kompānijas nav priekš jums. Lai gan jūs par to nekad ārēji un verbāli neizrādīsit un neizpaudīsiet savu nepatiku, jūsu iekšējā pasaule būs riebuma pilna par atraušanos šajā vietā.

Ja jūs redzējāt 5 suņus.

Jūsu psiholoģiskais vecums ir no 25 līdz 30 gadiem.

Jūs esat pati vienkāršība. Savā dzīvē jau esi ticis galā ar nopietnām pieaugušo problēmām, bet tajā pašā laikā tev izdodas saglabāt “tīru” skatījumu uz vitāli svarīgām lietām.

Jums nepatīk sevi saplosīt, kaut ko izdomāt, uztraukties, sarežģījot savu dzīvi. Tu domā, ka dzīvē visam jābūt vienkāršam gan attiecībās ar cilvēkiem, partneri, gan parastās ikdienas darbībās, piemēram, vakariņu gatavošanā.

Jūsu draugu lokā nav daudz cilvēku, tāpēc jūsu iespējas iekļūt kādās nepatikšanās ir vienkārši minimālas. Jūsu ģimene ir jūsu sociālais loks.

Jūsu patiesās laimes noslēpums ir vienkāršība. Un tikai jūs varat glābt savu dzīvību no visa veida haosa un nepatikšanām.

Ja jūs redzējāt 6 suņus.

Jūsu prāta vecumu var pielīdzināt 30-40 gadiem

Jums ir nedaudz vecmodīgs skatījums uz dzīvi, lai gan sirdī jūs joprojām esat diezgan jauns. Dzīves laikā tu esi pieradis būt piesardzīgam. Bet tajā pašā laikā jūs esat kāds, kuram varat uzticēties.

Jūsu diezgan nobriedušā skatījuma uz dzīvi dēļ draugi bieži vēršas pie jums pēc palīdzības un padoma. Jūs neesat pieradis pieņemt spontānus lēmumus. Tāpēc katrs jūsu dzīves solis ir izsvērts un pārdomāts.

Soli pa solim, visu iepriekš pārdomājot, jūs lēnām, bet noteikti virzāties uz savu sapni. Turpiniet strādāt, un jums veiksies.

Ja jūs redzējāt 7 suņus.

Pieaugušais vai pavecais bērns!

Dzīvē tu uzvedies kā pieaugušais bērns. Naivums, vienkāršība, laipnība ir jūsu galvenās personības iezīmes. Jūs izvairāties no saskarsmes ar cilvēkiem. Un tas viss tavas pieticības dēļ. Bet tajā pašā laikā visi zina, ka esat labs cilvēks.

Cik suņus tu redzi attēlā? Dalies ar to komentāros.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top