Cik…Latvietis Zviedru acīs maksā ?

Sakarā ar jaunās ražotnes darbības uzsākšanu Liepājas Biznesa centra teritorijā Kapsēdes ielā Zviedrijas kompānija “Trelleborg” meklē darbiniekus.
Pašlaik uzņēmumā jau strādā 25 cilvēki, taču vēl nepieciešami vismaz septiņi dažādi speciālisti ar augstāko tehnisko izglītību.
Uzņēmums līdz šā gada beigām plāno darbā pieņemt vēl 40 cilvēku. Kompānijā bez augstākā līmeņa speciālistiem ir vajadzīgi arī metinātāji un metālapstrādes darbgaldu operatori, kuriem ir vēlme strādāt mūsdienīgā uzņēmumā un apgūt jaunas zināšanas un prasmes.

Kā informēja uzņēmuma pārstāvis, tad ražotnes strādniekiem pirmos trīs mēnešus darba alga būšot vismaz 200 latu mēnesī, plus – nomaksāti visi nodokļi.
Pēc pārbaudes laika būšot arī piemaksa pie darba algas, atkarībā no strādājošā darba rezultātiem. Ražotnē paredzēts gatavot pie traktoriem uzkarināmu lauksaimniecības mašīnu rezerves daļas. Ražotni, kurā būs aptuveni 70 jaunu darba vietu, plānots oficiāli atvērt rudens pusē.

“Kurzemes vārds”

Liepājnieku komenti uz nekauņu piedāvājumu :

* celibats
17.08.2008 12:45:22
Atkal meklē muļķus??? Kurš tur ies strādāt par 200 Ls??? Kas viņi galīgi tur ahu**ļi!!!!! Strādāt tādu darbu par 200 Ls tur jau jabūt idiotam. Jo es arī strādāju Zviedrijā līdzīgā uzņēmumā un man maksāja 4500 Ls mēnesī!!!! nu redziet cilvēki ko par mums domā ārzemnieki!!! Lētais darba spēks. Un zk tu esi stulbs…
* nezinītis
17.08.2008 13:46:36
Nezinu gan,vain tiešām to latviju uzskata par muļķa zemi,kā savlai teica vien mūsu lielais deputāts ar,,mazu aldziņu,, Vajag pasūtīt tos zviedrus uz vienu vietu…
hmm1

15.08.2008 20:48:23
tiesi ta…cilvekam ar augstako izglitibu, turklat tehnisko(!) piedava 200 rublus!!! Vai tas ir kads joks? Te vel nav rakstits tas kas rakstits liepaja.lv, kur ir identisks teksts tik ar atskiribu ka ta piemaksa pec parbaudes laika, kura saja raksta ir nokluseta,busot 50 lidz pat 100 latiem!! Tatad nešutočnijs pikis!!! Umoras..Vardu sakot reals kapatajs sanems Lidz pat 300 lielo atalgojumu! Vai kads aptver so matematikai vel lidz sim nezinamo ciparu??
labvēlis.

Jo vairāk būs zābaku jo ilgāk viņi pastāvēs.

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viens viedoklis

  1. SkaKri says:

    lētais darbaspēks, ha

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu