Cik ilgi kritīs cenas degvielai

080624
Turpinoties naftas cenu kritumam OPEC iekšējās struktūras notiek cīņa par dažādu Valstu ideju realizācijas prioritāro ieviešanu dzīvē.
Raksta Times savā rakstā par OPEC lēmumu samazināt naftas ieguvi par 1.miljonu barelu dienā… pēc Irānas un Venecuēlas ierosinājuma papildus tam, ka jau tā ir samazināta naftas ieguve par 2. miljoniem barelu dienā.

No sākuma jāpaskaidro, ka sakarā ar ekonomisko krīzi, ir dramatiski samazinājušies naftas ieguves Valstu ienākumi un tagad OPEC iekšienē ir dominējoši divi viedokļi.
Samazināt ieguvi, lai varētu celt naftai cenas un radikāli mierīgāki viedokļi, kas ekonomikas krīzes laikā saprot( Saūda Arābija), ka turot augstas cenas krīzi var tikai padziļināt.

Jāpiezīmē, ka cenu kritums ir stipri ietekmējis arī Krieviju, kā naftas ieguvējas Valsti. Ir trīs Valstis, kas savu ekonomiku pilnība būvē uz naftas ieguvi, kā minēju Krievija, Irāna, Venecuēla un tātad piekopj visagresīvāko politiku uz naftas cenu pieaugumu.

The New York Times atzīmē, ka pēdējo desmit gadu laika OPEC trīs reizes ir samazinājusi naftas ieguvi. Savukārt ‘Deutsche Bank’ ziņojumā teikts, ka tendence uz cenu kritumu saglabāsies vēl visu nākošo gadu. Cerams, ka Latvijas energonesēju monopolisti samazinās cenas uz saviem produktiem Latvijā.

op 24101

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *