Cianoakti, Liepājā foto grafikas izstāde

Cianoakti.

Tā trešā cianotipijas tehnikā veidotā izstāde Liepājā.  Būs apskatāma Liepājas Latviešu biedrības namā. Aplūkotā tēma ir un būs aktuāla mūsdienu mākslas procesos.

Izstādē žanrs tiek prezentēts jaunā tehnoloģijā, kas konkrēto fotogrāfisko attēlu pārveido grafiskajās dimensijās.

Visi esam iemācījušies slēpties, bet atklāties retais.

Aizsardzība, kurā dzīvo, kļūst par tik trafaretu normu, ka pasargājas pat no patiesības. Šī izstāde būs solis pretī vienai no skaistākajām patiesībām un īstenībām …  aktam fotogrāfijā.

Aivars Rozenbahs fotogrāfiju redz kā emocionāli kustīgu dimensiju, kur vienmēr ir atrodamas jaunas konstrukciju variācijas.

Sievietes ķermeņa vizuālā informācija kārtojas līdzīgi dzejas rindām, mistiski zilibaltajā romantisma plīvurā. Veidots dialogs ar skatītāju par emocionālās pieredzes šķietamo neapstrīdamību.

Jēdzieniskā formula akta fotogrāfijā seko visiem zemapziņas noslēpumiem, veidojot jaunu uztveres dimensiju.

Cianoakti.

Autors ar fotogrāfijas palīdzību tendē skatītāju uz idejas un noskaņas saskatīšanu tieši caur konkrēta foto žanra „akts” prizmu.

Vēlas dot skatītājam emociju: prāta, sociālo uzskatu un erotisma sintēzi, kas cilvēka uztverē veido logu uz paralēlu dzīves skatījumu.

fotografs 2

Aivars Rozenbahs

Zilais tonis – kā debesis un ūdens, kā cerību krāsa, tāpēc varbūt akta modeļi ir it kā reāli, bet reizē tik netverami maģiski kā Alises aizspogulijā.

Fotogrāfs mg. art Aivars Rozenbahs (dz. 1954. g.) dzīvo un strādā Liepājā, ir lektors Liepājas Universitātē, pasniedz fotomācību dizaina specialitātēs un vada jauniešu mākslas foto studiju „Abpus” Liepājas Bērnu un jauniešu centrā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Cianoakti, Liepājā foto grafikas izstāde”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top