Chilli, Liepājas koris šovu pameta.

Ilvas Šeškauskas–Štāles jeb Chilli vadīto Liepājas kori cīņā par pirmo vietu neredzēsim, jo 30.novembra vakarā viņi šovu pameta, tādējādi ierindojoties trešajā vietā septiņu koru konkurencē.
Kāds šobrīd ir noskaņojums un vai pirms šova izvirzītais mērķis ir sasniegts, jautājām kora vadītājai – dziedātājai Chilli. ”

Ne tikai es, bet visa mūsu komanda ir ļoti gandarīta par sasniegto un paveikto,” portālam sacīja Chilli. “Konkurence bija stipra, tāpēc priecājamies par iegūto trešo vietu.
Turklāt, kaut tikai nedaudz, īstenojām iecerēto mērķi – no 16.novembra labdarības koncerta neliela naudas summa tika arī Liepāja Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļai.”

Par iemeslu, kāpēc iespējams Liepājas koris netika finālā, dziedātāja minēja mazo mēģinājumu skaitu, ko nebija iespējams palielināt vai stundu ziņā pagarināt, jo lielākajai daļai kora dalībnieku ir ģimenes un bērni, tāpēc katra iznāciena noslīpēšanai nebija iespējams veltīt neskaitāmas stundas.

“Mēģinājumi tiešām bija sūri un grūti,” piebilda dziedātāja. Viņasprāt, viss notika tā, kā tam bija jānotiek. “Patiesībā vislielākais prieks man ir par pašiem koristiem, jo daži uz skatuves kāpa pirmo reizi, arī televīzijas kameras priekšā stājās pirmo reizi. Turklāt viņi spēja saglabāt to dzirksti un mirdzumu acīs līdz pat šova beigām.” Liepājas sarkanais koris tiksies arī šonedēļ, lai sagatavotos šova “Koru kari” pēdējam raidījumam.

Kā atzina dziedātāja Chilli, līdz ar piedalīšanos šovā vairāku nedēļu garumā, koris ir kļuvis pazīstams un skatītāju iemīļots, tādēļ šobrīd aktīvi tiek aicināts piedalīties dažādos pasākumos un sniegt labdarības koncertus.

Bildes no portāla < Mango

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top