Chevrolet Orlando ir tas auto, ko meklēju.

Chevrolet Orlando – izteiksmīgi veidots ģimenes auto, kas pārsteidz gan ar salona plašumu, gan ārējo dizainu. Šobrīd tajā ērti braucienu bauda septiņi cilvēki, bet jau pēc brīža sēdekļi ir nolocīti, un tas ir pilns ar mēbelēm!

Ar 16 dažādām sēdvietu kombinācijām Orlando patiešām ir izcili pielāgojams auto.

Pats galvenais trumpis tomēr būs cena, kas solās būt zemāka nekā konkurentiem Ford c-max, Opel Zafira, Mazda 5 un līdzigiem miniveniem  šaja segmentā.

Chevrolet Orlando ir balstīts uz konceptauto, kas pirmoreiz tika demonstrēts Parīzē 2008. gadā. Tas ir īstens ģimenes auto, ideāli piemērots mūsdienu vajadzībām, jo tajā apvienots septiņvietīga auto praktiskums un salona pielāgojamība ar izteiksmīgu krosovera stila dizainu.

Chevrolet jaunais kompaktais minivens izvairās no blāvajām dizaina tendencēm, dažkārt tik raksturīgām šim segmentam, tā vietā iegūstot drosmīgu izskatu ar tā zemo jumta līniju un krosoveram līdzīgu siluetu, vienlaicīgi saglabājot izteiksmīgo un atpazīstamo Chevrolet „seju” ar tik raksturīgo šķelto radiatora resti un markas logo – “tauriņu”.

 

 

Orlando zemo jumta līniju papildina muskuļotās riteņu arkas, kurās slēpjas 16, 17 vai 18 collu riteņi.

Kamēr jaunā Orlando ārējais izskats noteikti piesaistīs daudz uzmanības, arī salonā ir manāmas jaunākās Chevrolet dizaina vēsmas, piemēram, Corvette iedvesmots divdaļīgs priekšējais panelis un zilgans vidus konsoles apgaismojums.

Ģimenes cilvēku uzmanību noteikti piesaistīts pakāpeniskais teātra stila 3 sēdekļu rindu izvietojums, plašais kravas nodalījums un neskaitāmās novietnes sīkumiem.

Lielās bildes…klikšķini

 

Par spīti plakanajai jumta līnijai, dizaineriem ir izdevies pacelt otro un trešo sēdekļu rindu, tas nozīmē, ka Orlando pasažieri baudīs daudz labāku ceļa pārskatāmību gan uz priekšu, gan uz sāniem. Un pateicoties savām plašajām sēdekļu konfigurācijas iespējām, Orlando iespējams ātri pārvērst par vienu no ietilpīgākajiem kravas auto brīdī, kad jāved kāds apjomīgāks priekšmets.

 

Katrā intensīvi lietojamā ģimenes auto nepieciešams daudz bagāžas novietņu dažādiem ikdienas sīkumiem. Gluži tāpat kā Orlando konceptauto, arī pats Orlando iepriecina ar plašu klāstu dažādu formu un izmēru novietnēm viduskonsolē, priekšējās un aizmugurējās durvīs, bagāžniekā un pat jumtā.

Un tomēr, iespējams, visatjautīgākais risinājums ir sīklietu novietne aiz audiosistēmas paneļa, tā ir vienlīdz labi sasniedzama gan vadītājam, gan blakussēdētājam.

Pēc pirmās prezentācijas Orlando konceptauto dizaineri rada iespēju ietvert lietderīgu telpu, kas atklājas skatam tikai pēc audiosistēmas priekšējā paneļa pacelšanas uz augšu, šī telpa ir pietiekami liela, lai tajā būtu vieta arī tādām lietām kā MP3 atskaņotājam, saulesbrillēm un makam. Pašā telpā atrodas arī USB pieslēgvieta – tā ir ideāli piemērota MP3 vai iPod uzlādēšanai braukšanas laikā.

Orlando tiks būvēts uz Chevrolet populārā un vairākkārtēji apbalvotā sedana Cruze bāzes, tas jau ir pierādījis, ka spēj nodrošināt lieliskas braukšanas īpašības un vienkāršību lietošanā. Zem motora pārsega būs pieejams kāds no trim Chevrolet jaunākajiem ekonomiskajiem dzinējiem: viens benzīna motors – 1.8 litru agregāts ar 141 ZS un divi dzīzeļdzinēji: jaunākā Chevrolet 2.0 litru motora versija ar 131 ZS (maza jauda) vai 163 ZS (liela jauda).

Arī no tehnisko parametru  viedokļa viss ir sabalansēts un pievilcīgs :

 

Pircējiem būs arī iespēja izvēlēties kādu no trim apdares variantiem, kā arī saņemt visiem automobiļiem standartaprīkojumā elektronisko stabilitātes kontroli, sešus gaisa spilvenus, gaisa kondicionētāju un elektriskos spoguļus.

Interjera lielā bilde…

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top