Cenu pieaugums vai genocīds pret Latvijas vienkāršo tautu

*PIEVĒRŠAM UZMANĪBU! ludzuKā redzat, saturs ir bez maksas! Aicinu Tevi, atbalsti kllproject.lv, lai autori var turpināt nodrošināt tev būtiskāko informāciju! Izslēdz reklāmas bloķētājus! Apskati reklāmā teikto!

*VAR NODERĒT!

Cenu pieaugums šokē.

Valstij piederošais “Latvenergo” un privātā “Latvijas gāze” nākuši klajā ar gandrīz kā savstarpēji saskaņotiem vai nokopētiem paziņojumiem.

Viņi paaugstinās savus tarifus mājsaimniecībām attiecīgi līdz 42,9% elektrībai un līdz 43,1% dabasgāzei.

Cenu pieaugums.

Par to sīkāk lasām šajā rakstā.  Tomēr, es gribu vairāk akcentēt šo manipulāciju graujošo rezultātu uz iedzīvotāju varēšanu.

Cenas- itin visam.

Par to ka paliek dārgākā pārtika Jūs redzat veikalu apmeklējumu laikā. Nav izņēmums arī citām precēm. Pat ūdens paliek dārgāks.

Elektrības cena.

Kompānijā skaidroja, ka cenas izmaiņas ir vispārējas, un, vairāk vai mazāk, izmaiņas skars visus elektroenerģijas lietotājus, neatkarīgi no izvēlētā tirgotāja vai produkta.

Cenu pieaugums

Latvijas gāze.

Dabasgāzes tarifi mājsaimniecībām no 2021.gada 1.jūlija atkarībā no patēriņa apmēra pieaugs līdz 43,1%.

Tāpat pieaugs sadales sistēmas pakalpojuma tarifa fiksētā daļa, atkarībā no atļautās slodzes tai palielinoties  līdz 52,8%.

Vai cenu pieaugums ir kļūda?

Šķiet, ka sazvērestību teoriju piekritējiem būs vien jāpiekrīt.  Šis cenu kāpums liecina par mērķtiecīgu, apzinātu cilvēku iedzīšanu trūkumā un parādos pandēmijas aizsegā.

Sekos tiesu darbi, izlikšana no mājām, vēlāk parādu norakstīšana. Tam savukārt sekos kaut kāda, cilvēka necienīga, minimuma iedalīšana elektroniskās koncentrācijas nometnes formātā.

Šķiet, te tiek likts pamats Klausa Švāba sapņu iedzīvināšanā Latvijā. Par to liecina arī agresīvā nodokļu reforma paralēli ar elektrības un gāzes cenu celšanos.

Pie tā labi piederas arī tāldarba organizēšana uz darbinieku rēķina. Darba tehniku tāldarbam dabūja tikai VID +prēmijas. Ekonomiskais genocīds sācies.

Pat nezinu, kā lai pilnīgi un bez patosa raksturo notiekošo Latvijā. Velkot mūsdienās aktuālās paralēles ar veselību un bioloģiju raksturošu notiekošo.

Cilvēka ķermeņa temperatūra var celties divu iemeslu dēļ.  Kad viņam ir drudzis vai tāpēc, ka viņš ir izveseļojies un sācis kustēties. Cenu kāpums dažu turpmāko mēnešu laikā būs drīzāk kā slimnieka drudzis”.

Kratīs ne pa jokam! Neskatoties ne uz ko…

Labu Dienu!

 

*VAR NODERĒT!  

3 komentāri par “Cenu pieaugums vai genocīds pret Latvijas vienkāršo tautu

  • uz
    Patstāvīgs links

    Mazliet pārspīlēts, vienkārši neprot un nemāk strādāt TAUTAS labā, bet pieprot “darbu” priekš savas kabatas.

  • uz
    Patstāvīgs links

    Šogad dārgāks kļuvis teju viss – dažādi pakalpojumi, pārtika, degviela, sezonas preces, santehnika, būvmateriāli utt. Taču vislielāko pārsteigumu sarūpējis kokmateriālu cenu burbulis, kas ievērojami uzblīdis gan Baltijas valstīs, gan citviet Eiropā, gan arī ASV. Eksperti privātpersonām iesaka ar būvniecību nogaidīt, bet cik ilgi?

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *