Ceļu stāvoklis Latvijā. (foto)

Katru gadu pavasarī Latvijas ceļi ir nesalīdzināmi sliktākā kārtībā, nekā tas bijis iepriekšējā gada rudenī. Ziemas sezonā, kad līst, gan snieg un tiek izmantota ceļu tīrāmā tehnika …pavasarī ir tiešām bedru-bedres.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Kāds būs šis gads Latvijas ceļos?

Vai līdzekļu trūkuma dēļ tiešām nekas vairs netiks darīts un remontēts? Devos nelielā izbraukumā uz Rīgu un atpakaļ. Par visiem ceļiem nezināšu teikt, bet par Liepājas – Rīgas šoseju priekšstats radās.

Asfaltētajā ceļa posmā, kas tālāk no Liepājas un tuvāk Rīgai nav remontētas pēdējo gadu laikā uz visiem 100%, jo bedrītes nav nekāds retums.

Skaidri redzams, ka vecā asfalta kārtā… ik pēc laika bedres lāpītas un atkal lāpītas. Paskats un braukšana pretīga. Speciāli apstājos lai iemūžinātu bildē Latvijas galvenās šosejas kritisko stāvokli.

Izrādās, ka kritisks stāvoklis nav tikai ar ceļu, bet ar likumu aizsargātais mežs (Ķemeru nacionālais parks) ir tā piemēslots, ka …pat nezinu ko teikt.

Skaties bildēs.

30marts-047-mmm

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *