Cadillac prezentēja jaunu elektrisko auto Celestiq

Cadillac.

Tas ir luksusa elektriskais transportlīdzeklis ar 600 zirgspēkiem ar divu dzinēju spēka piedziņu. Tā ir visu riteņu piedziņu ko nodrošina 111 kWh “Ultium” akumulators.

Cadillac automašīnas izmaksas pārsniedz 300 tūkstošus dolāru.

Automašīnai, kuras garums pārsniedz piecus metrus, nav durvju rokturu.- To vietā ir sensori un elektriskās piedziņas.
Bagāžnieks ir integrēts ar pasažieru nodalījumu.

Matricas LED priekšējos lukturos ir 1,3 miljoni mikrospoguļu, kas veido gaismas plūsmu. Jumts ir izgatavots no četrām elektrohromām sekcijām, kas neatkarīgi maina to caurspīdīgumu.

Cadillac palika uzticīgs tradīcijām, tāpēc tā apdarē izmantoti vecmodīgi materiāli. Īsta āda, koksne ar atvērtām porām un pulēts metāls. Iekšpusē ir četri atsevišķi sēdekļi ar apsildi, ventilāciju un pat kakla apsildi vai atdzesēšanu.

Cadillac
Cadillac
Cadillac
Cadillac
Priekšējā paneļa vietā Celestiq ir divi milzu ekrāni ar kopējo diagonāli 55 collas. Turklāt priekšējā konsolē, priekšējo sēdekļu atzveltnēs un starp pasažieriem ir 12,6 collu displeji.

Par skaņu atbild AKG Studio Reference sistēma ar 38 skaļruņiem. Google pakalpojumi ir iebūvēti automašīnā, tostarp Asistents, Maps un Play veikals.

Video par Cadillac.

Divi Celestiq elektromotori ar kopējo jaudu virs 600 ZS var paātriniet automašīnu līdz 100 km / h 3,8 sekundēs. Ar vienu uzlādi var nobraukt 483 kilometrus.

Pēc tirgotāju domām, saruna par jaunuma iegādi sāksies ar summu 300 000 USD, kas to pielīdzina Rolls-Royce Ghost vai Cullinan.

Padārgi, bet nu Ilons Musks to varētu piedāvat kopā ar stārlinka iegādi. Ja jau tad uz visu banku.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top