Brīnumskapis tuvojas Liepājai.

 

 

Visi Liepājas bērni un to vecāki 30. martā plkst. 14.00 un 18.00…
… izjutīs īstu piedzīvojumu, jo Brīnumskapis viesojas Liepājas Latviešu Biedrības namā. Ja ir nomizots burkāns, nesiet to Kāmim, jo Kāmim draugu nav, tamdēļ tas sēž un ēd burkānus.

Ārprāc!

Māsiņas Puteklītes jau tagad lec kā trakas, jo Brīnumskapis tuvojas Liepājai.


Jaunais bērnu mūzikas projekts Brīnumskapis burtiski ielauzies Latvijas mūzikas dzīvē. Apliecinājums tam vēl tikko saņemtā Latvijas mūzikas gada balva.
Un kā nu ne, ja palīgā nāk Kaķītis Laķītis, Simtkājītis, Deju skolotāja Kode un visi Latvijas bērni.

Visus uzrunā Brīnumskapja Balss… Koncerts ir sācies un tā laikā izskan jaunas un krāsainas bērnu dziesmas, kurās iespējams satikt visdažādākos tēlus, spēlēt hokeju, braukt vilcieniņā, mācīties dejot, dziedāt, ēst burkānus un spēlēt kādu mūzikas instrumentu.

Brīnumskapis ir jauna bērnu mūzikas, dejas un dzejas programma. Mūzikas autori ir komponists Aigars Voitišķis un dzejnieks, Klāva Elsberga prēmijas, Baltijas Asamblejas balvas, labākā bērnu dzejnieka balvu ieguvējs Pēters Brūveris.

Projekta radošais tēvs ir mūziķis Ingus Ulmanis. Viņš atzīst, ka pieaugušajiem ir daudz jāmācās no bērniem, ka bērni ir tuvāk patiesībai un nav tā aizmaldījušies kā mēs, lielie, savukārt, viens no Brīnumskapja skaļākajiem mūziķiem Andris Sējāns vēršas pie vecākiem, jo viņu galvenais uzdevums ir rūpēties par māsiņām un brālīšiem, kas ir visas mūsu zemes īstā nākotne!

Šobrīd Brīnumskapim ir jauni uzdevumi. Tas dodas Brīvdienās, kas nozīmē kārtīgi iztrakoties un izdziedāties kopā ar jums bērni!

Biļešu iepriekšpārdošana LLBN un Biļešu Paradīzes kasēs, tālr. 63423829
Biļešu cena Ls 3,-
Liepājas Latviešu biedrības nama
projektu vadītāja
Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Brīnumskapis tuvojas Liepājai.”

  1. mamma saka:

    jāved sīkaļas būs-tā cena bišķi pa lielu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top