Somāliešu”brašie”pirāti sagūstījuši kārtējo kuģi.

Šokējoši, ka virsrakstā ir vārds “brašie”, bet citādi situāciju, kas ir izveidojusies ar pirātismu pie Somālijas krastiem nosaukt nevar. Vai nu visiem tas ir izdevīgi, vai mums nezināmi iemesli, bet tas , ka jau kuru gadu, laivās bruņoti bandīti, netraucēti var laupīt ir maigi izsakoties jocīgi.

Nelīdz nekādi patrulēšanas mēģinājumi, ne diplomātija. Pirats ir pirāts…un tie kas ļaujas būt aplaupītiem ir upuri. Vai nebūtu laiks miermīlīgajiem jūrniekiem arī ķerties pie ieročiem.

Šoreiz ir sagūstīts kuģis ‘CEC Future ‘, Dāņu kuģis, kur apkalpē ir astoņi krievi, četri igauņi un viens gruzīns saņemts gūstā 7. novembrī.

Pagaidām “brašie” Somālijas pirāti vēl kalkulē cik miljonus paprasīt no nevarīgajām jūru lielvalstu kompānijām un to valdībam.

Somāliešu"brašie"pirāti sagūstījuši kārtējo kuģi.

Somāliešu"brašie"pirāti sagūstījuši kārtējo kuģi.

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

piter

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas saistoši un ieteicami citiem lasītājiem! Tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka "kllproject.lv" auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki. IZGLĪTĪBĀ IR SPĒKS!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *