Brāļi Auzāni un… Slavenais Jersikas orķestris.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Brāļi Auzāni kopā ar Oranžā kora dziedātājiem un pieciem labākajiem Latvijas mūziķiem…

…šī gada nogalē izveidojuši jaunu muzikālu apvienību „Slavenais Jersikas orķestris”.

Koncerts skatītājiem sniedz visdažādāko pozitīvu emociju, noskaņu un sajūtu gammu.

Sākot ar no jauna atdzimušām latviešu 30.-60. gadu estrādes dziesmām un ugunīgām latgaliešu tautasdziesmu apdarēm, beidzot ar straujiem Balkānu ritmiem un patiesi aizkustinošām latviešu tautasdziesmu versijām.

Koncerts savu kulmināciju sasniedz, kad pēc tautasdziesmas „Tumša nakte, zaļa zāle” unikālās daudzbalsības skatītāju zālē iestājas elpas aizturēts klusums, kas pēc dažiem mirkļiem pāraug ugunīgā „Čardašā”, kuru kopā ar pārējiem mūziķiem izpilda viens no Latvijas labākajiem akordeonistiem – Sergejs Ivanovs.

Koncertā neaizstājamas ir Jāņa Lemeža saksofona un klavieru solo partijas, salikumā ar Kaspara Stenkeviča trompetes improvizācijām.

Tradicionāli koncertā piedalīsies arī pagājušā gada projekta „Rokasspiediena attālumā” labi iepazītie un fantastisku atsaucību guvušie Ēriks Upenieks (ģitāras, bandžo), Viktors Veļičko (kontrabass) un Nauris Bartusevičs (sitamie instrumenti).

Arī šogad brāļi Auzāni ievēro svarīgāko sevis izvirzīto nosacījumu kāpjot uz skatuves – mūzikai ir jābūt īstai un dzīvai, iztiekot bez fonogrammām un ierakstiem.

Lai ievērotu šo nosacījumu, kopumā uz skatuves tiek spēlēti vairāk kā divdesmit dažādi mūzikas instrumenti, tai skaitā klavieres „Rīga”, kuras orķestris ir apņēmies vadāt līdzi uz visiem, vairāk kā piecdesmit, koncertiem.

Kā jau ierasts brāļu Auzānu koncertos, arī šoreiz liela uzmanība tiek pievērsta koncerta tehniskajam nodrošinājumam – apskaņošanai un gaismu horeogrāfijas spēlei, ar vienu kopīgu mērķi – ļaut cilvēkam baudīt koncertu, aizmirst ikdienas rūpes un atpūsties.

Brāļi Auzāni

Katrs no koncerta septiņiem vokālajiem solistiem sniedz skatītājiem savu dziesmas dvēseles redzējumu, izpildot skaņdarbus latviešu, latgaliešu, angļu, vācu, spāņu un portugāļu valodās.

Programmā iekļautas tautā iemīļotas melodijas Ata Auzāna aranžējumā: „Atkal līst”, „Differente”, „Man šodien 18 gadu”, „Tumša nakte, zaļa zāle”, „Start wearing purple”, „Debesis ir tuvu klāt”, „Ripo tvaika bānītis”, „Čili baba”, „Puķu pārdevēja”, „Lili Marleen”, „Aijas smaids” u.c..

Koncerts Liepājas Latviešu biedrības namā 7.februārī plkst.19.00.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties www.bilesuparadize.lv un pasākumu norises vietās.

Papildus informācija:
Jānis Auzāns,
mob.: 29101600,
e-pasts: janis@soundsystems.lv,
www.soundsystems.lv

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *