BMW sēdekļi, būs jāabonē sēdekļu apsilde katru mēnesi

BMW sēdekļi.

BMW transportlīdzekļi ir ļoti funkcionāli. Tomēr, bāzes modeļiem dažas funkcijas, kas atrodamas vecākās versijās, nav obligātas jaunajiem modeļiem.

BMW sēdekļi par papildus maksu?

Pie papildus funkcijām var piekļūt par maksu vai abonējot lietotnes ConnectedDrive tiešsaistes veikalu. Tā, piemēram, tagad tiek pārdota apsildāmo sēdekļu iespēja.

Sēdekļu apsildes funkcijas aktivizēšana, abonējot, BMW īpašniekam Dienvidkorejā maksās 24 000 KRW (apmēram 18 USD) mēnesī.

Ja maksāsiet par gadu avansā, opcija maksās 176 USD, par trim gadiem – 283 USD. Ja šī funkcija ir nepieciešama pastāvīgi, tad tās iegāde vadītājam izmaksās 406 USD.

BMW sēdekļi
Programmatūras atjauninājums tiek lejupielādēts ar iespējotu sildīšanas opciju pa gaisu, bez nepieciešamības apmeklēt izplatītāju, lai instalētu jaunu programmatūru. Sēdekļu apsildes funkcija ir pieejama viena mēneša bezmaksas izmēģinājuma periodam.

Līdzīgs abonēšanas plāns tiek piedāvāts apsildāmās stūres funkcijai.

Piekļuve šai funkcijai vadītājam maksās 10 USD mēnesī, 92 USD gadā un 161 USD, ja maksās uzreiz trīs gadus.  Funkcijas pastāvīga pievienošana maksā 222 USD.

Veikals var arī paplašināt priekšējo lukturu funkcionalitāti, ieslēdzot FLA BMW tālās gaismas palīgu, pievienot papildu drošības sistēmas un Drive Recorder.

BMW ConnectedDrive ir arī neparastas funkcijas.

Piemēram, opcija IconicSounds Sport ļauj atskaņot viltotus dzinēja trokšņus, izmantojot automašīnas skaļruņus. Tam nav ikmēneša vai gada abonēšanas plāna, tikai pastāvīgs pirkums par USD 138.

Iesākumam šis murgs ir Dienvidkorejā, kā teikt izmēģinājumam. Tomēr BMW to grib ieviest arī Eiropā. Ja precīzāk, saņemsi auto par standarta cenu. Tālāk ekspluatācijas laikā varēsi pievienot ekstras, abonējot šo iespēju.

Maksāsi katru mēnesi vai reizi gadā! Nesamaksāji, ekstras tiks atvienotas ar interneta palīdzību. Neaizmirsti, ka paskriet ātrāk par atļauto arī nevarēsi.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “BMW sēdekļi, būs jāabonē sēdekļu apsilde katru mēnesi”

  1. Arnis r saka:

    Autoražotājs BMW braucējiem Lielbritānijā piedāvā to pašu, drīz tā būs visā Eiropā…

  2. Sansejs saka:

    ASV luksusa auto īpašnieki negrasās maksāt par auto funkcijām abonentmaksu. BMW tiek pasūtīts … nu ziniet kur…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top