Biznesa idejas, rosināšu domāt kurā virzienā jādarbojas

Biznesa idejas.

Atšķirība starp liela mēroga biznesa idejām un standarta biznesa idejām ir tāda, ka tām ir nepieciešami lieli riska ieguldījumi, liels sākuma kapitāls un piekļuve profesionāliem investoriem, kuri ieguldīs jūsu starta uzņēmumā.

Iepazīstināšu ar liela mēroga biznesa idejām miljoniem eiro vērtībā. Ja kas, raksts būs noderīgs skolu absolventiem, jo ideja, ar ko nodarboties nākotnē nemaz nav tik vienkārši nojaušama.

Biznesa idejas, kvantu skaitļošana.

Kvantu skaitļošanas mašīnas ir jauna veida datori, kuru iespējas 100 reizes pārsniedz mūsdienu ierīces (pēc ļoti aptuvenām aplēsēm). Domāju, ka saprati, ka tās ļauj apstrādāt datus ar daudz lielāku ātrumu.

Piemēram, veidojot finanšu modeļus, kas ietver milzīgu datu apjomu, cilvēki varēs izdarīt pareizo izvēli investīcijās. Šobrīd datu apjoms, ko cilvēks var ievadīt, ir ierobežots, kā arī datora iespējas tos apstrādāt.

Šī tehnoloģija vēl nav pilnībā pieejama tirgū, taču tai vajadzētu parādīties ļoti drīz, un jau gatava biznesa ideja var dot jums priekšrocību.

Šī ir patiešām liela mēroga biznesa ideja, jo modeļu veidošanai un datu apstrādes rīku izstrādei ir nepieciešami ļoti pieredzējuši cilvēki.

Biznesa idejas

Programmēt kvantu skaitļošanu ir daudz grūtāk nekā izstrādāt programmas mūsdienu datoriem. Tam nepieciešami ne tikai datortehnoloģiju speciālisti, bet arī fiziķi, kas specializējas kvantu mehānikas jomā.

Lietišķo sistēmu izstrāde, kas darbojas ar kvantu skaitļošanas palīdzību, ir iespējama, pateicoties kvantu datoru spējām.
Šo tehnoloģiju mērķauditorija ir lieli uzņēmumi, kas var maksāt par augstas veiktspējas lietojumprogrammu sistēmām, lai segtu savu vajadzību apstrādāt lielu datu apjomu.

Kvantu skaitļošanas programmēšana ir liela mēroga biznesa ideja!

Vēl viens piemērs tam, kā var izmantot kvantu skaitļošanu, ir ienesīgāku vērtību ķēžu izveide. Piemēram, uzņēmums var integrēt sensoru tīklu, kas izmanto radiofrekvenču identifikāciju (RFID) vai bezvadu sensoru tīklus (WSN), lai sazinātos, lai uzraudzītu visus ražošanas procesus reāllaikā.

Kvantu dators varētu ātri apstrādāt šos datus un pastāstīt, kas jādara, lai nekavējoties uzlabotu efektivitāti. Par komerciālām lietojumprogrammu sistēmām, kurās izmanto kvantu skaitļošanas tehnoloģijas, varat lasīt IBM vietnē.

Ja jums vajag vairāk piemēru, pajautājiet sev – cik daudz lielisku ideju jūs varat ģenerēt ar spēju apstrādāt ārkārtīgi lielus datu apjomus?

Biznesa idejas, vertikālie dārzi, vertikālā lauksaimniecība.

Vertikālo dārzu attīstība un būvniecība (vertikālā zemkopība) atrisina dārgas zemes pirkšanas problēmu lauksaimniecības vajadzībām.
Tā ir nopietna problēma, jo pārdošana ir izdevīga zemes īpašniekiem, bet lauksaimniecības zemes attīstība izraisa pārtikas importa pieaugumu.

Ķīna ir lielisks piemērs tam.

Tik liela mēroga biznesa idejai ir nepieciešams izveidot modernu, progresīvu būvniecības uzņēmumu, kas specializējas vertikālajos dārzos.
Dzīvojamo standarta debesskrāpju vietā cilvēkiem viņa cels augstas ēkas dažādu augu audzēšanai (dzīvojamo fondu var apvienot arī ar vertikāliem dārziem).

Biznesa idejas
Lieliski ir tas, ka katrā stāvā var izveidot iekštelpu vidi ar gaisa mitruma, temperatūras, UV līmeņu un regulējamu laistīšanas kontroli. Visu gadu var audzēt visu veidu augļus un dārzeņus, kas aizņem tikai nelielu daļu no saimniecības.

Jāpiebilst, ka līdzās tādiem plusiem, kā dažādu dārzeņu audzēšana un mazākas vietas izmantošana ir mīnuss – ir jāmaksā par cilvēku algošanu ēkas uzturēšanai un augu kopšanai, vai arī jārada tam roboti.

Protams, tas būs ļoti liela mēroga bizness, kas prasīs lielus kapitālieguldījumus. Tomēr apsveriet, cik daudz mazo uzņēmumu un kopienu gūtu labumu no 20 stāvu dārza ēkas.

Biznesa idejas, energoefektīva tehnoloģija ilgtspējīgai ūdens atsāļošanai.

Tīrs dzeramais ūdens ir dzīvība. Tagad ir labi zināms, ka gandrīz katra valsts saskaras ar ūdens krīzi. Vides pētnieki lēš, ka līdz 2025. gadam 60% pasaules iedzīvotāju piedzīvos ūdens trūkumu.

Jau šodien dažas valstis izmanto jūras ūdens atsāļošanu, protams, lai iegūtu dzeramo ūdeni. Atsāļošana ir sāļu un citu piemaisījumu noņemšana no jūras ūdens. Tas ir dārgi, tas prasa daudz laika un enerģijas.

Piemēram, Saūda Arābijā aptuveni 10% no valsts elektroenerģijas tiek patērēti jūras ūdens atsāļošanai, un Abū Dabī atsāļošanas iekārtas rada vairāk nekā 22% no Emirāta kopējām CO2 emisijām…  tas ir vienai pilsētai.

Tāpēc ilgtspējīga un energoefektīva atsāļošana ir liela, miljardu eiro vērta nozare. Mēs jau esam pieredzējuši, kā ar saules enerģiju darbināma ūdens atsāļošanas tehnoloģija ir izrādījusies efektīva.

Biznesa idejas, rūpniecisko 3D printeru ražošana.

3D drukāšanas iespējas pēdējo 5 gadu laikā ir ievērojami palielinājušās, taču neticamākais vēl tikai priekšā. Eksperti jau izstrādā tādu mašīnu prototipus, ar kurām var būvēt mājas. Tiek pieņemts, ka šīs mašīnas spēs apstrādāt dažāda veida materiālus, lai izveidotu sarežģītas struktūras.

Failu izstrāde industriālajiem 3D printeriem, piemēram, kuru mērķis ir māju celtniecība. Tas ir liels pasākums, jo šādu sarežģītu failu izstrādei būtu nepieciešams milzīgs programmatūras un cilvēkresursu apjoms.

Lai pārliecinātos, ka ēkai ir konstrukcijas integritāte un tā ir uzbūvēta atbilstoši atbilstošām specifikācijām, būs nepieciešams inženieru un 3D printeru darbs.

Lai gatavo produktu padarītu pēc iespējas pievilcīgāku, būs jāiesaista grafikas un interjera dizaineri. Šīs biznesa idejas īstenošana ļautu apdzīvotas vietas uzbūvēt dažu dienu laikā, neizmantojot gatavus šablonus, kā to šobrīd dara daudzas priekšpilsētas.

Pats labākais šajā biznesā ir tas, ka varat iegūt 20 dažādas mājas pēc pasūtījuma, vienkārši augšupielādējot failu 3D printerī kopā ar materiāliem.

Biznesa idejas, investīciju uzņēmums, ko vada AI.

AI tehnoloģijas (mākslīgais intelekts) un pašmācības sistēmas tagad ļoti atvieglo uzņēmējdarbību. AI ir programmatūras spēja pielāgoties noteiktiem ievadiem no vides, kuru tā kontrolē.

Izmantojot spēju atpazīt modeļus un “konceptuālās mācīšanās teorijas”, pašmācības automatizētās sistēmas uzlabos adaptīvo programmatūru.

Biznesa idejas
Pašmācības automatizēta termiņieguldījumu pārvaldības sistēma. Šo uzņēmumu veidos investīciju eksperti un programmētāji, kuru darbs veidos investīciju portfeļus AI vadītiem vidusšķiras cilvēkiem.

Viens no ieguvumiem ir daudz zemākas izmaksas, nekā pērkot tradicionālos ieguldījumu fondus, jo fondu pārvaldnieki nopelna diezgan ievērojamu atalgojumu. Pašmācības sistēmas pārvaldīs portfeli, pielāgojoties izmaiņām tirgū, izmantojot datus, ko tās saņem paralēli fonda pārvaldnieka ievadei.

Biznesa idejas, viedo dzīvokļu celtniecība.

Modernu, gudru dzīvokļu māju celtniecība lielās un vidējās pilsētās ir lieliska iespēja izveidot lielu biznesu. Daudzus gadus lielajās pilsētās ir bijis mājokļu trūkums, tāpēc to izmaksas strauji pieaug.

Biznesa idejas
Šīs biznesa idejas realizācija paredz izvēlēties pilsētu, kurā redzat šādu mājokļu nepieciešamību un tirgus pievilcību, pēc tam savācot domubiedru komandu, kurai iepazīstināsiet ar saviem plāniem. Protams, ka pēc tam būvniecība var sākties.

Šīs biznesa idejas oriģinalitāte ir tāda, ka jūs varat izveidot gudru dzīvokļu māju, kurā ir iekļautas ekoloģiskas tehnoloģijas ar individuālu pieeju iedzīvotājiem.

Jaunāko tehnoloģiju un lietu interneta izmantošana padarīs mājokli atbilstošu īpašnieka dzīvesveidam, ēkas uzturēšana tiks veikta, izmantojot reāllaika paziņojumus. Izmantojot šo tehnoloģiju, ir jādomā par daudzām lietām, jo ​​īpaši par pareiziem sensoriem un iebūvēto kabeļu daudzumu un lietderību.

Biznesa idejas, elektrisko transportlīdzekļu ražošana.

Elektriskie transportlīdzekļi kļūst arvien populārāki un galu galā kļūs par standarta transportlīdzekli. Dažas Eiropas valstis, piemēram, Apvienotā Karaliste, vēlas aizliegt visus transportlīdzekļus ar gāzi un dīzeļdegvielu. Elektriskie transportlīdzekļi un transportlīdzekļi, kas izmanto citas atjaunojamās enerģijas iespējas, būs nākotne.

Biznesa idejas
Ja vēlaties iesaistīties atjaunojamās enerģijas biznesā, sākt lielu biznesu un izmantot cilvēku pieaugošās vajadzības pēc jauna veida transportlīdzekļiem, jums vajadzētu apsvērt iespēju izveidot elektrisko transportlīdzekļu uzņēmumu.

Apsverot šo biznesa ideju, jums jāizlemj, kā pozicionēsiet savu elektrisko transportlīdzekli tirgū. Vai tā būs luksusa automašīna?
Vai budžeta auto? Varbūt par savu mērķauditoriju izvēlēsities vidusšķiru, jo šajā segmentā nav daudz labu variantu.

Oriģināls elektromobiļu uzņēmums varētu sākt darboties vienā valstī, piemēram, ASV pēc tam paplašināties starptautiskā mērogā, atverot birojus Eiropā un pat Ķīnā. Lai gan Ķīna, pēc maniem novērojumiem, ir priekšgalā ar elektrisko auto ražošanu.

Biznesa idejas, blokķēdes uzņēmums.

Blokķēdes tehnoloģijas parādīšanās spēj radīt revolūciju veselās nozarēs, nodrošinot augstāku to darbību atvērtības un caurspīdīguma līmeni.
Pārtikas un restorānu nozare ir ideāla vieta, kur lauzt vecās tradīcijas, izmantojot blokķēdi, jo cilvēki vienmēr ir izvēlīgi attiecībā uz to, kas nonāk uz viņu galda.

Apkopojot komandu, varēsiet izstrādāt uz blokķēdes tehnoloģiju balstītu sistēmu, kas savienos attiecīgi piegādātājus, veikalus un restorānus, piegāde kļūs pārskatāma visiem ķēdes dalībniekiem.

Tādējādi patērētāji var viegli pārbaudīt, no kurienes tieši tika piegādāti produkti, nevis tikai ņemt vērā restorāna darbinieku vārdus.

Biznesa idejas
Piegādes kontrole tiks veikta, instalējot programmatūru piegādātāju pusē. Tas būs izdevīgi arī viņiem, jo ​​tehnoloģija uzskatāmi demonstrēs pārdevēju uzticamību un viņu produkcijas augsto kvalitāti, un šādi piegādātāji ir pieprasīti visur un vienmēr.

Biznesa idejas, viedtālruņu ražošana.

Apple, Samsung, Huawei, LG un daudzi citi viedtālruņu uzņēmumi ir vainīgi jaunu tālruņu izlaišanā ik pēc 6 līdz 12 mēnešiem, lai mudinātu patērētājus iegādāties jaunus uzlabotos modeļus.

Vairumā gadījumu telefona aparatūras un programmatūras jauninājumi un atjauninājumi ir minimāli, telefonam mainās tikai kameras un rāmji, šīs kompānijas inovatīvus risinājumus jau sen nav piedāvājušas.

Tomēr šie uzņēmumi joprojām liek jums katru gadu iegādāties jaunu tālruni par € 1000 (vai vairāk). Parasti, ja tālrunim ir neliela problēma, par tā risinājumu jums tiks prasīta apaļa summa, vai arī viņi atteiksies to remontēt, iesakot iegādāties jaunu.

Tagad ideja!

Ideja interesanta un saistoša. Izveidot uzņēmumu viedtālruņu dizaineru ražošanai, kā rezultātā lietotājs var salikt jebkuru sev nepieciešamo viedtālruņa modeli un vajadzības gadījumā to atjaunināt.

Viedtālruņa konstruktora izveides idejas konkurences priekšrocība būs uzlabota platforma, uz kuras lietotājs izveido jebkuru viedtālruņa modeli ar viņam nepieciešamajām funkcijām.

Kur patērētājs var paplašināt tālruņa iespējas un nomainīt katru daļu, ja tas sabojājas vai vēlas atjaunināt uz jaunāko un labāko versiju.
Par vēl vienu šāda uzņēmuma darbības segmentu ar viedtālruni varētu kļūt par pieņemamu cenu.

Atšķirībā no Apple, kas bieži iesaka pilnībā nomainīt tālruni, lai gan tā remonts īpašniekam izmaksātu €100 un vairāk , ētisks viedtālruņu uzņēmums varētu veikt kvalitatīvu remontu par godīgu cenu.

Unikālā atšķirība no citiem viedtālruņu ražotājiem izmaksu un ērtības ziņā nodrošinās jums priekšrocības tirgū un piesaistīs daudzus patērētājus.

Biznesa idejas, siltumnīcefekta gāzu pārveidošana.

Ja kas, jau ir izstrādāta tehnoloģija, kas filtrē oglekļa dioksīdu un citus piemaisījumus no piesārņotā gaisa un pārvērš to par elpojošu skābekli. Šādu tehnoloģiju izmantošanai būs liela nozīme, jo ogles un citi derīgie izrakteņi tiek dedzināti katru dienu. Tas viss veicina gaisa piesārņojumu.

Biznesa idejas
Kā būtu, ja jūs licencētu oglekļa dioksīda filtrēšanas tehnoloģiju, ražotu sistēmas, pamatojoties uz to, un pārdotu tās visām lielākajām pilsētām?

Potenciāli jau esošo tehnoloģiju var vienkāršot un pārveidot par patēriņa preci. Šī ir liela mēroga biznesa ideja, jo tai būs nepieciešams daudz pētījumu un attīstības.

Biznesa idejas, elektrisko transportlīdzekļu staciju nodrošinātājs.

Vēl viena atjaunojamās enerģijas biznesa ideja, kurai ir potenciāls kļūt par miljardu eiro lielu uzņēmumu, ir elektrisko transportlīdzekļu uzlādes staciju piegāde.

Braucot pa savas pilsētas ceļiem, jūs redzat populāras degvielas uzpildes stacijas. Piecu līdz desmit gadu laikā daudzas no tām varētu pārvērsties par elektromobiļu uzlādes stacijām, jo ​​pieaug pieprasījums pēc tām.

Lai to gūtu, jūs varētu izveidot uzņēmumu, kas iekasē maksu no cilvēkiem par automašīnu uzlādi.

Vēl viena šīs biznesa idejas iespēja ir elektrisko transportlīdzekļu uzlādes staciju ierīkošana daudzdzīvokļu mājās un autostāvvietās.
Šajā gadījumā jūs varēsiet gūt peļņu uzreiz, negaidot, kad tehnoloģija uzlabosies tik ļoti, ka elektromobiļa uzlāde prasa vairākas minūtes.

Biznesa idejas, interneta infrastruktūra jaunattīstības valstīs.

Internets joprojām ir milzīgas izaugsmes stadijā, daudzi eksperti uzskata, ka lietotāju skaita pieaugums notiek uz jauno ekonomiku rēķina.

Tā kā arvien vairāk valstu attīsta savu infrastruktūru un uzlabo dzīves līmeni, datoru un interneta pieejamība kļūst arvien nepieciešamāka.
Dzīve šajās valstīs kļūst tehnoloģiski progresīvāka, pieaug nepieciešamība pēc interneta. Miljardiem cilvēku tagad dzīvo nesaistītajā zonā.

Taču, lai šie cilvēki varētu piekļūt internetam, ir jābūt izveidotai infrastruktūrai, kas ļautu viņiem izveidot savienojumu ar globālo tīmekli.
Šeit jūs varat izveidot uzņēmumu, kas sadarbosies ar vietējām un federālajām valdībām jaunattīstības tirgos, lai izveidotu savu interneta infrastruktūru.

Infrastruktūras darījumi un maksājumi, kas saņemti noteiktā gadu skaitā, var būt ļoti pievilcīgi. Turklāt šim uzņēmumam būs potenciāls augt globāli, jo visur parādīsies jauni tirgi.

Biznesa idejas, Sensoru ražotājs IoT tehnoloģijai “Internet of Things”.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem, ar ko saskaras rūpniecības sektors tehnoloģiju attīstības un efektivitātes ziņā, ir “lietiskā interneta (IoT)” ieviešana.

Šāda veida tehnoloģija nodrošinātu ievērojamu uzņēmumu paplašināšanos un izmaksu ietaupījumu, jo datori varētu izsekot un optimizēt visu aprīkojumu, detaļas un darbaspēku.

Lai izvairītos no dīkstāves iekārtu kļūmes dēļ, signāli no sensoriem tiks sūtīti, izmantojot “lietu internetu”, lai paziņotu uzņēmumam, ka šī iekārta ir ātri jālabo, pretējā gadījumā tā salūzīs. Praksē šīs tehnoloģijas izmanto tikai daži cilvēki, tāpēc tagad ir īstais laiks pārvērst šo ideju vairāku miljonu dolāru kompānijā.

Apvienojot cilvēku komandu, kas pārzina sensorus, jūs varētu izveidot pielāgotu kodu un sensorus, kas informē rūpnieciskos ražotājus, kad viņu aprīkojumam ir nepieciešama apkope, kā arī citu noderīgu informāciju, kas tiek sniegta īstajā laikā.

Biznesa idejas, mākslīgā intelekta (AI) ieviešanas uzņēmums.

Mākslīgā intelekta attīstība – AI būtiski ietekmēs vairākas nozares. Tomēr viens no lielākajiem šķēršļiem, ar ko saskaras uzņēmumi, ir spēja ieviest AI tehnoloģiju noderīgā un vērtīgā veidā. Kad sākat strādāt noteiktā nozarē, piemēram, mazumtirdzniecībā vai ražošanā, varat izvēlēties specializēties savā nišā.

Kad esat ieguvis pieredzi AI ieviešanā noteiktā nozarē, šo biznesa ideju var paplašināt un viegli izmantot daudzās citās nozarēs.

Biznesa idejas, blokķēdes uzņēmums modes industrijā.

Mode ir vēl viena nozare, kurā caurspīdīgums ir ļoti svarīgs patērētājam. Pastāvīgi tiek saņemti jauni ziņojumi par ražošanas slēgšanu sliktas pārvaldības vai zemu drošības standartu dēļ modes industrijā.

Kad tas notiek, šo zīmolu pircēji dažkārt ir dusmīgi, ka viņu pirkumi ir atbalstījuši uzņēmumu, kas nerūpējas par saviem darbiniekiem.

“Blockchain” tehnoloģija var palīdzēt atrisināt šo problēmu, pievienojot mazumtirgotāju darbībai caurspīdīgumu, atklāti parādot veikaliem visus piegādes avotus. Blokķēde ļaus piesiet pie noteikta apģērba gabala noteiktu pārbaudes birku, lai patērētājs varētu iegūt informāciju par piegādātāju.

Tādā veidā patērētāji varēs izsekot, no kurienes tiek nosūtītas viņu drēbes, un nekavējoties izlemt, vai viņi atbalsta uzņēmumu, kas savu apģērbu ražošanā izmanto apšaubāmu uzņēmējdarbības praksi.

Biznesa idejas, tekstila atkritumu un veco apģērbu pārstrāde.

EPA lēš, ka tekstilizstrādājumi veido 5% no visiem ASV atkritumu poligoniem, un tikai 15% no nevēlamā apģērba faktiski tiek pārstrādāti.
Piemēram, vidējais Amerikas iedzīvotājs gadā izmet apmēram 32 kilogramus tekstilizstrādājumu atkritumu.

Tekstilizstrādājumu vai apģērbu pārstrādes pakalpojumi pastāv, taču tirgus ir neticami sadrumstalots, un dažreiz jums ir jāmaksā vairāk nekā apģērba sākotnējās izmaksas, lai tos pārstrādātu.

Ja uzņēmums varētu pārstrādi padarīt tikpat vienkāršu, kā kartona kastu pārstrādi un vecu tekstilizstrādājumu pārvēršanu dzijā, kas būtu gatava adīšanai vai aušanai citos apģērbos. Protams, lai radītu jaunas šķiedras izmantošanai pavisam jaunos poliestera audumos… tas varētu būt miljardu eiro bizness.

Ja jums izdosies, jūs iegūsit stabilu pozīciju arvien augošā tirgū. Šī ideja prasīs lielus sākotnējos ieguldījumus, bet, ja tas izdosies, jūs nopelnīsiet nopietnu naudu.

Protams, nekur nepazudīs cilvēku atzinība par jaunu tehnoloģiju ieviešanu. Uz priekšu, vis ir sasniedzams, vajag tikai domāt pareizajā virzienā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Biznesa idejas, rosināšu domāt kurā virzienā jādarbojas”

  1. Aicis E saka:

    Intel mērķis ir atvērt jaunas ražošanas līnijas ASV ne tikai jaunās vietās, piemēram, Ohaio, bet arī Arizonā, tāpēc ražošanas personāla atlases problēma ir aktuāla jau tagad, pirms jaunu uzņēmumu parādīšanās.

  2. Ion saka:

    Kvantu datoru izstrādātājs, amerikāņu uzņēmums IonQ, paziņoja par pirmajiem eksperimentiem cilvēka garīgās darbības simulēšanai kvantu shēmās.

    Eksperimenta mērķis bija izpētīt fundamentālo iespēju uzsākt cilvēka izziņas un lēmumu pieņemšanas modeļus uz kvantu aparatūras.

    Pirmie rezultāti ir iepriecinoši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top