Birojs, darbinieku mazās un lielās viltības.

Birojs, kantoris.

Tā  ir vieta, kur daudzi jo daudzi no mums strādā. Strādā? Jebkurš biroja darbinieks apliecinās, ka tā tas ir. Vēl noteikti piebildīs, ka strādā pāri saviem spēkiem un par šo elles darbu saņem dažus nieka grašus.

Šāda vārdos teikta sirreāla darbības aina sastopama  jebkurā birojā. Nebūšu oriģināla un atklāšu lielo noslēpumu. Birojs ir tā vieta, kur strādāt ir jāmāk.

Precizēšu.

Ir jāmāk radoši pavadīt noteiktās darba stundas birojā… viegli un bez pārlieku piepūles, tomēr, apkārtējiem radīt ļoti aizņemta, darbīga, zinoša darbinieka tēlu.

Īsa pamācība biroja darbiniekiem.

Nekad neej pa gaiteni, pat uz tualeti, bez mapes vai sliktākā gadījumā atskaišu lapas. Darbinieks ar tukšām rokām, kas pārvietojas pa gaiteni vai  biroju,  priekšniecībai rada aizdomas.

Nomokot obligātās darba stundas sāc rosīties uz māju pusi. Tagad ieklausies,  papildus somiņai, portfelim (ja esi vīrietis) obligāti nes rokās pabiezāku mapi.

Jā! Ar skaidru salasāmu tekošā darba uzdevumu.

Jātrāpa tā,  lai tevi redzētu priekšnieks vai kolēģi sūdzībnieki. Priekšnieks padomās, ka šāds darbinieks ir ļoti centīgs, jo nes darbu vēl uz mājām. Jaunākie kolēģi nesapratīs, bet Tu taču zini- KĀPĒC !

Sēžot pie datora.

To, ka dators ir domāts arī izklaidēm man nav jāpaskaidro. Lai Tu izskatītos norūpējies un zinošs vienmēr skaļi papukojies par novecojušu programmnodrošinājumu.

Vari gudri un skaļi paziņot.  Ak šie programmētāji atkal kļūdu atradu!

Ja kāds pienāk nelaikā, kamēr Jūs esat citā interneta vietnē un pat citā dimensijā, paziņojiet, ka apgūstat jaunu programmas  manuālu. Protams, lai nevajadzētu lieki iet uz jaunu zināšanu apgūšanu. Tātad taupāt uzņēmuma  naudu.

Galda noformējums.

Ja domājat, ka kārtīgs un sakārtots rakstāmgalds raksturos Jūs, kā strādīgu darbinieku, maldāties!

Uz galda jābūt mazā haosa teorijas reprezentācijai. Jo lielāks sajukums, jo labāk. No malas izskatīsies, ka esat iegrimis darbos līdz ausīm un pilnīgi nav laika tādiem sīkumiem. Nu tādiem, lai visu salikt gaumīgās necilās dokumentu čupiņās.

Šefam tādi skati patīk!

Ja vēl  Jūsu vizuālais skats būs satraukts un radošs spīdums acīs būs ieurbies darāmajā darbā,  prēmija garantēta. Tikai labi noslēpiet grāmatu, ko lasāt lai aizdzītu garlaicību.

inbox

Telefons ar auto atbildētāju.

Nerakstīts likums!

Autoatbildētājam jābūt ieslēgtam. Nekad uzreiz neatbildiet uz telefona zvaniem! Radi aizņemtības un vajadzīga cilvēka auru!

Seko līdzi svarīgiem  zvaniem.  Ja šefs, tad nu gan pārzvani un it kā starp citu pasaki ko labu, par savām darba veiksmēm un lielo aizņemtību. Otrās šķiras zvaniem velti laiku tikai tad, kad sanāks laiks un dažādas sīkas biroja izklaides būs apnikušas.

Svarīgi!

* No darba centies aiziet ne ātrāk, kā aiziet tavs tiešais priekšnieks.

* Ar to, ka galds ir piekrauts var nepietikt. Noliec grāmatas un mapīšu kalnus pie galda.

* Iemācies kādus specifiskus darba terminus…no kādiem zinātniskiem , enciklopēdiskiem žurnāliem un  lieto  sarunā ar šefu.

* Tev jābūt gudram ja aizlaidies no biroja brīvsolī.  Vīri uz sava krēsla atstāj rezerves žaketi. Sievietes atstāj redzamā vietā somiņu, protams, rezerves. Tā radīsies iespaids, ka jūs te pat vien esat…uz minūtīti!

Vai palika skaidrāka pieredzējuša biroja darbinieka māka veidot darbīga cilvēka iespaidu!

Ha! Kā Jūs izprotat vārdu Birojs! Ieliec komentāru! Uzlabo ar to savu auru!

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top