Biļetes uz Busuļa koncerttūres AKTs koncertu

30. aprīlī vairāk kā 200 Biļešu servisa kasēs visā Latvijā un www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta biļešu tirdzniecība uz Intara Busuļa koncerttūres “AKTs” koncertiem Latvijas pilsētās. Koncerttūrē tiks atskaņotas dziesmas no Intara Busuļa jaunā solo albuma ar tādu pašu daudznozīmīgu nosaukumu “AKTs”, kas būs nopērkams visā Latvijā no 18. maija. Tas būs Intara otrais studijas albums.
LLBN projektu vadītāja
Madara Pūķe

Tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz visiem 9 koncertiem. Tūres pirmais koncerts notiks Liepājā, tam sekos koncerti Ventspilī, Zvejnieku svētkos, Rēzeknē, protams, Intara dzimtajā pilsētā Talsos, Madonā, Valmierā, Jēkabpiī, renovētajā “saliņas” estrādē, Cēsīs bet tūre noslēgsies ar koncertu Jūrmalā, “Dzintaru koncertzālē”. Tuvojoties koncertu datumiem, biļešu cenas tiks paaugstinātas, par to savlaicīgi informējot.

“…akts, stāvoklis, kādā mēdz rasties mākslas darbi. Un tālāk jau tīrais austrumnieku sirdsmiera jautājums – ja nenobīsies un saglabāsi mieru, tevi gaida elpu aizraujoši piedzīvojumi sapņos un īstenībā. Akts pēc akta! Ja nobīsies, tad nekā – čuš, uzkārsies visa sistēma – līdz pārstartēsi un atkal mēģināsi – mēģināsi vienkārši nesaspringt.”
Jānis Elsbergs
/albuma “AKTs” tekstu autors/

„Koncertos noteikti tiks nospēlētās gandrīz visas jaunās dziesmas. Tajās tiek izceltas Intara balss iespējas un tehniskā varēšana. Tas noteikti daudziem šķitīs gandrīz neiespējami, ko viens jazz-pop vokālists no sevis var dabūt ārā! Koncerta otrā pusē, protams, neiztrūkstoši tiks atskaņotas jau skatītāju iemīļotās dziesmas. Būs hīti un jautrība, bez kuras Busuļa koncerti nav iedomājami. Īsi sakot būs pozitīvas emocijas! Un pārsteigumi!
Kārlis Lācis
/koncerttūres muzikālais vadītājs/

„Manī ir vispārējs prieks. Gaidu jūlijā un augustā jauku laiku. Lai cik dīvaini neizklausītos, bet man pašam tā būs pirmā oficiālā koncerttūre, kas nebūs kopprojekts ar kādu.
Tas liek sarosīties visām maņām. Man tas būs spilgtākais šīs vasaras notikums, ceru, ka tāds tas būs arī skatītājiem.
Uz koncertu jānāk brīvā apģērbā, kuru var novilkt nost, lai izkustētos.
Jānāk kopā ar visu ģimeni, mans dēls jau ir iegādājies brīvbiļeti.”
Intars Busulis

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top