Bībele, kā notika Sodomas un Gomoras iznīcināšana

Bībele.

Tur diezgan bieži atspoguļo senus notikumus. Saprotams, ka atspoguļojums tika veidots uz ticības un reliģijas pamata. Tomēr ir notikumi, ko zinātnieki ir atminējuši vai pareizāk jāsaka, noskaidrojuši.

Bībele un Sodoma, Gomora.

Piecpadsmit gadu rakšanas, modelēšanas un eksperimentu pūliņi pabeigti. Zinātnieki pielika punktu Bībeles stāstam par Sodomas un Gomoras iznīcināšanu.

Tas nozīmē, ka Bībele aprakstījusi vēsturisku notikumu.

Pirmo reizi publiski ideju par liela meteorīta krišanu Tuvajos Austrumos pirms aptuveni 3600 gadiem sāka apspriest 2018. gada novembrī.

Kopš tā laika visi centieni ir vērsti uz to, lai atrastu ticamus šīs teorijas pierādījumus. Šodien zinātnieki izbeidz pētījumu, jo viss ir noskaidrots, tas notika patiesi.

Bībele un patiesība.

Komētas kodols, neliels asteroīds vai meteorīts, kas pēc izmēra pielīdzināms tam, kas Krievijā nokrita 1908. gadā Tunguska upes baseinā.

Šoreiz tas eksplodēja debesīs 4 km augstumā virs Tuvo Austrumu pilsētas Tell el-Hammam.  Uzliesmojums, ko papildināja temperatūras paaugstināšanās līdz 2000 ° C, visu sadedzināja desmitiem kilometru rādiusā.

Bībele

Sekojošais trieciena vilnis visu nolīdzināja līdz ēku pamatiem.

Rakšanas procesā zinātnieki saskaras ar 1,5 metru slāni no ēku, piederumu un akmeņu palieku maisījuma. Nebija iespējams izskaidrot iznīcināšanas apjomu ar militārām operācijām, ugunsgrēku un vulkāna izvirdumu.

Lai apstiprinātu katastrofas kosmosa versiju, kas apdzīvotā vietā radīja neiedomājamas temperatūras un spiediena kombinācijas, tika pētīti daudzi slāņa paraugi.

Tādējādi slānī tika atrasti dimantam līdzīgi graudi, kurus normālos apstākļos nevar sintezēt. Izkausētas metāla daļiņas šļakatu veidā pēc iztvaikošanas un atdzesēšanas, kā arī sasmalcināti kvarca mikro graudi.

To ir grūti iedomāties – tas viss un vēl daudz kas cits liecināja, ka lielā teritorijā dažu sekunžu laikā spiediens pieauga līdz 5 GPa uz kvadrāt collu. Piedevām  ar vienlaicīgu temperatūras paaugstināšanos, vairāk nekā 2000 ° C.

Acīmredzot tieši šis notikums atrada atbildi Bībeles stāstā par Sodomu un Gomoru, kas iznīcināta par viņu grēkiem.

Starp citu, trieciena vilnis sasniedza Jericho, kas atrodas 20 km attālumā no Tell el-Hammam, un tas radīja vēl vienu Bībeles stāstu ar pēkšņu pilsētas sienu iznīcināšanu.

Bībele

Arī par to, ka tas tika sadedzināts “ar balsi no debesīm”.

Zinātnieki uzskata, bet tam vēl nav apstiprinājuma, ka debess ķermeņa sprādziens varēja izraisīt Nāves jūras ūdeņu iztvaikošanu.

Rezultātā, bagātīgu sāls izvadīšanu uz zemes virsmas. Tikai pēc tam, kad lietus un vēji nomazgāja sāļo augsni, reģionā atgriezās dzīvība. Tas ilga sešus simtus gadu.

Tas nozīmē, ka Bībele savos tekstos ir atainojusi vēsturiskus notikumus.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top