Bet kādam taču jāmaksā, valdība upurēs ekonomikas izaugsmi

 

 

Valdība.

Lielbritānija un citas reāli domājošas Valstis samazina PVN.

Eiropas Komisijas ieteikums dalībvalstīm krīzes pārvarēšanā ir samazināt nodokļus. TOTIES MŪSU Valdības… aizvakar pasludinātais plāns palielināt PVN ir valsts ekonomikas destabilizācijas un izaugsmes iznīcināšanas programma, kas padziļinās ekonomisko krīzi.

Ja pieņem šādu programmu ekonomikas izaugsmi atjaunot Latvija nav iespējams. Faktiski ir skaidrs, ka Valdība visus vazā aiz deguna, jo stabilizācijas programmai ir cits mērķis. Latvijas valdība, ielienot komercbanku sektorā, ir iekūlusies tik lielās saistībās, kuras tā vairs nespēj pavilkt ar līdzšinējo nodokļu politiku.

Acīmredzami, ka valdība upurēs ekonomikas izaugsmi un liks paputējušu banku rēķinus apmaksāt visiem iedzīvotājiem.
Lai banku īpašnieki varētu turpināt izšķērdīgo dzīvesveidu, mums visiem būs jāmaksā par vairākiem procentiem dārgāk par jebkuru preci un pakalpojumu un kopumā nodarbinātie saņems mazāk.

Lai īstenotu valsts ekonomikas stabilizāciju un izaugsmes atjaunošanu, nodokļi vietējai ražošanai būtu jāsamazina vai vismaz tie nav jāpalielina.
Valdības rīcība, palielinot nodokļus frizieriem, avīžu un karšu izdevējiem, apbedīšanas pakalpojumu sniedzējiem un citiem vietējiem ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem par padsmitiem procentiem, ir vietējo biznesu un ekonomisko izaugsmi graujoša.

Taisni tagad, 17.30 notiek likumprojekta pieņemšana, protams, viss tiek pieņemts ar nelielu balsu daudzumu ‘pret’…. balsošana turpinās, pārsteigumu nebūs, izslēdzu radio.

Nesaprotu, visu dienu opozīcija bļāva par sagrauto ekonomiku, pie kā novedusi Godmaņa sliktā valdība, kad sāk balsot viss ir O.K.
Laikam jau taisnība vien būs viedoklim, ka Latviešu opozīcija nepastāv. Ir laiks, kad ‘Jānis’ pie varas un laiks, kad ‘Pēteris’, bet citādi mēs deputāti nevaram, jo kliedzam tikai pie mikrofona, kad dzird Tauta un obligāti kliedzam ieraugot TV kameras, bet pēc tam esam visi labi draugi un čomi, ko nekādas krīzes, klaigas, stulbi tautas viedokļi no siltas vietas nepadzīs.

Mums, deputātiem, ministriem, un pārējai elitei pret Tautu nekas pretīm nav, bet kādam taču parādi jāatdod un tāpēc mīļie ‘reņģēdāji’ labāk turiet muti ciet.

PACIETIES, pacieties, ciet…

Valdība

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top