Bēniņi vai mansards, kā labāk izmantot šo telpu ar izdomu

Bēniņi.

Kāpēc man jāpārveido šī telpa? Tāds būs jautājums uzsākot šo pārbūvi vai labiekārtošanu. Beigās, kad visu sakārtosi, to varēs lepni saukt par mansardu. Vai latviskāk jumta istaba, kas veidota ar izdomu un konkrētam mērķim.

Bēniņi.

Labiekārtots bēniņi var kļūt par īstu dārgumu, tā tas ir un nemaz nestrīdaties. Zinu cilvēkus, kas pēc bēniņu pārbūves tur uzturas vairāk nekā zemākā stāva telpās.

Ir fakts, ka arvien vairāk ģimeņu, kuras līdz šim šo telpu ir uzskatījušas tikai par veco lietu krātuvi, to pārveidos.

Bēniņus var izmantot kā guļamistabu, darba zonu un otro dzīvojamo istabu.  Tas viss ir atkarīgs no tā, kā mēs to sakārtojam un kādu efektu vēlamies sasniegt.

Bēniņu potenciāls var būt patiešām milzīgs.

Ir vērts atcerēties, ka šī ir papildu telpa, kas var darboties tāpat kā citas mājas istabas. Tas, kā šī telpa tiks iekārtota, ir pilnībā atkarīga no mājas īpašnieka. Jums jāņem vērā tikai mansarda dizaina īpatnības un iespējamie ierobežojumi.

Daudz ideju būs šajā ilustrētā rakstā.

Bēniņi, kā iegūt papildu telpu.

Paradoksāli, bet daudzas ģimenes joprojām neredz jēgu izmantot bēniņus.  Tomēr, kā jau mēs vienojāmies,  bēniņi ir ideāli piemēroti nelielai istabai.

Bēniņi

Mansardu var izmantot kā ērtu plašu studijas tipa dzīvokli. Tas ir ērts risinājums, kas neprasa papildu starpsienu izbūvi.

Cilvēki, kuri nolemj aprīkot mansardu, bieži iekārto tur guļamistabu. Tam nevajadzētu būt par pārsteigumam, jo ​​īpaši tāpēc, ka bēniņi bieži ir klusākā mājas istaba.

Dzīvojot augšā, jūs būsiet pilnībā izolēti no citiem ģimenes locekļiem.

Kā aprīkot guļamistabu?

Tas viss ir atkarīgs no tā, kurš stils jums vislabāk atbilst. Mūsdienās daudzi pāri izvēlas industriālā stila interjeru.

Šādi veidota guļamistaba ir neapstrādāta telpa.  Piemēram, ķieģeļu sienas vai metāla mēbeles, kas kombinētas ar koka jumta slīpumu.

Zemniecisks interjera dizains var būt interesanta ideja.  Koka grīda un gaišas pasteļkrāsas, īpaši smilškrāsas. Tas viss būtu ideāli apvienots ar daudziem aksesuāriem, kas sildīs interjeru.

Bēniņu guļamistabas sakārtošana nav grūts uzdevums, jo jums nav jāpievērš īpaša uzmanība slīpumiem jumtā.

Bēniņi

Parasti guļamistabas mēbeļu iegāde aprobežojas ar gultu, drēbju skapi un dažiem plauktiem.

Istaba pusaudzim vai mājas birojs.

Bēniņu izveidošana par biroju ir labākais risinājums ģimenēm, kas dzīvo lielā savā ģimenes mājā.

Iespējams, ka vienam no ģimenes locekļiem bēniņi būs milzīga vieta radošam darbam. Tas ir ideāls risinājums cilvēkiem, kuri strādā attālināti.

Viņiem ir nepieciešams daudz vairāk vietas un, galvenais, daudz miera. Šāda biroja priekšrocība ir iespēja izvietot daudzus zemus plauktus ar grāmatām un citiem nepieciešamajiem piederumiem.

Svarīga loma ir logiem.

To īpašā atrašanās vieta un slīpuma leņķis nozīmē, ka ievērojama bēniņu daļa var būt ļoti labi apgaismota, kas, protams, veicina darbu.

Vēl viens risinājums ir noteikt bēniņu telpu pusaudzim.

Tā ir diezgan interesanta ideja, ņemot vērā, ka pusaudži parasti vēlas lielāku privātumu. Jauniešus parasti neuztrauc slīpumi, sijas vai citi bēniņiem raksturīgie konstrukcijas elementi.  Ar nelielu iztēli tos var izmantot tieši interjera dizainā.

Virtuve un ēdamistaba

Runājot par bēniņu sakārtošanu, arvien vairāk cilvēku izvēlas diezgan nestandarta risinājumu – runa ir par virtuves un ēdamistabas aprīkošanu.

Tomēr šajā gadījumā jāpatur prātā vairāki ļoti svarīgi punkti.

Ugunsizturīga izolācija, kas nodrošinās atbilstošu drošības līmeni. Lielākā daļa mēbeļu būs jāizgatavo pēc pasūtījuma.

Tas ir nepieciešams mansardam raksturīgo nogāžu dēļ. Virtuves un ēdamistabas novietošanai augšstāvā ir dažas priekšrocības.  Piemēram, ēdiena gatavošanas smarža, visticamāk, paliks tikai bēniņos.

Ko ir vērts atcerēties?

Plānojot bēniņu telpas aprīkošanu, neaizmirstiet, ka ir ļoti svarīgi pareizi sakārtot visu veidu skapjus, kas tur jānovieto. Tās galvenokārt ir durvis un atvilktnes (īpaši virtuves mēbeļu gadījumā).

Neatkarīgi no mansarda lomas mēģiniet izvēlēties spilgtas, pasteļkrāsas. Pateicoties tam, aprīkotā telpa šķitīs daudz lielāka nekā patiesībā.

Tāpat ir vērts izvairīties no pārāk daudz mēbelēm un aprīkojuma.  Ieteicams likt tikai to, kas mums patiešām vajadzīgs. Protams, svarīgi atcerēties par siltumizolāciju, kas ne tikai dod siltumu, bet vasarā bēniņiem nedos pārkarst.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top