Batmanning sāk iekarot Owling un Planking fanu prātus. (video)

 

 

Pāri pasaulei veļas jauns aizraušanās veids, ko angliski dēvē… „Batmanning”, to droši varam pieplusot mums zināmajiem„Owling”un „Planking

Tomēr īsumā… Par plankingu sauc fotografēšanos visdažādākajās vietās, atrodoties horizontālā stāvoklī ar kārtīgi pie sāniem saliktām rokām. Toties „Owling” vai pūcošana ir smuka tupēšana uz kaut ko …gar sāniem nolaistām rokām. Jaunais sociālais vīrusiņš „Batmanning” ir daudz riskantāka nodarbe un prasa zināmu fizisku sagatavotību.

Sāls ir tajā, ka jākarājas ar galvu uz leju…ar kājām jāmāk kaut kur pieāķēties vai aizkabināties un  rokām šajā bīstamajā izdarībā jābūt piespiestām pie ķermeņa sāniem.

Nu vai nav ekstrēmi ?

Ja pūcošanu piedēvējam pūces pozai, tad  Betmenings ir pielīdzināms sikspārņa iemīļotajai pozai…ar galvu uz leju.

Lai gan paši ekstrēma mīļotāji, kas ar kāju pirkstgaliem turas pie tilta margām un domā , ka tas ir normāli…savu nodarbi un reizē sevi dēvē par „Batman Boilers”…tā arī nesapratu, vai viņi cer uz Betmena putna godu, vai vienkārši  Batmena katli.

Nodarbe ir riskanta un daudzi internetā šo nodarbi neatbalsta un komentē ar sāļiem nosodījuma vārdiem. Silti iesaku visiem, kas grib nofotografēties Betmeninga pozā …padomāt par drošības pasākumiem un neriskēt viena mirkļa dēļ.

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

2 komentāri par “Batmanning sāk iekarot Owling un Planking fanu prātus. (video)

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *