Bārda, čempionāts vīriešiem ar izcilu bārdu un skaistu ūsu īpašniekiem

Loģiski, ka  bārda un ūsu jautājums ir aktuāls vīriešiem.

Tāpēc  arī tapa šis vīru apmatojumam veltīts raksts, jo tuvojas ziema un bārda komplektā  ar ūsām var lieti noderēt siltuma saglabāšanai. 😉 Protams, var rasties jautājums par bārdas piemērotību 21.gadu simta vīrietim ?

Atbilde būs īsa un aptveroša.

Jā ir piemērota, jo bārda ir labs „plastiskais ķirurgs”, tā  noņems lieko, nomaskēs vaigus, piešķirs vīrišķību un izteiksmīgumu.

Vēl viens svarīgs moments. Bārda un ūsa var tikt  izmantota par maskēšanās līdzekli, jo cilvēks ar apmatojuma izskatās pilnīgi citādāk. Tomēr lai kļūtu par īstu bārdaini šis un tas ir jāievēro.

Lai bārda būtu mīksta (patīk sievietēm) var izmantot kokosa, dadžu vai rīcineļļu. Eļļa padara bārdu un ūsas daudz mīkstākas un zīdainākas.

Veciem kungiem un dažādiem īpatņiem jāzina, ka  ūsas un bārdu var krāsot. Šo delikāto operāciju var veikt  ar uzacu krāsošanai paredzētiem līdzekļiem, vai arī  izmanto L’Oreal tonējošo krāsu.

Šo procesu jāveic vienatnē bez daiļā dzimuma pašdziestošajiem skatieniem. Iegaumējiet, ka bārda ir jāmazgā! Iegaumē, ka ziepes stipri kaltē ādu. Tāpēc bārdu mazgājiet ar šampūnu, bet vēl labāk, šampūnu samaisīt ar kondicionieri.

Ja jums nav iespējas iegādāties speciālu, bārdai domātu šampūnu, pavērojiet, kā jūsu sievišķis kopj savus matus:

Šampūns, kondicionieris, maska, eļļa un vēl visvisādi brīnumi.

Pārāk bieži mazgāt bārdu nav ieteicams, ja nu vienīgi ēdot tavs pinkainais lepnums piebirst ar drupačām vai tiek salieta ar alu. 😉 Labāk ik pārdienu, jo bārdā izdalās ādas tauki, kas matiņus padara krietni mīkstākus. Atceries, tāda bārda patīk tavam sievišķim!

Ja esi jaunulis ar pusaudža pūciņu, negaidi, kad tās pārvērtīsies par īstu bārdu. Skujies un dari to bieži! Īpaša nozīme ir skūšanās virzienam, viss atkarīgs no bārdas matiņu augšanas virziena. Profesionālis to noteiks dažu sekunžu laikā.

Tagad par profesionāļiem.

Ņūorleānā, Luiziānas štatā notiek bārdaiņu un ūsaiņu konkurss.”Just for Men National Beard and Moustache Championship”.

Pasākumā piedalās ne tikai amerikāņi, bet arī viesi no Lielbritānijas un Kanādas, Latviju neviens nepārstāvēja, bet Tev ir visas iespēja šo robu labot, jo nākošais čempionāts parasti notiek septembrī.

The World Beard and Moustache Championships will return to America in September with Portland, Oregon serving as host city.

Ņūorleānas konkursa dalībnieki cīnās par uzvaru 18 dažādās kategorijās. Balvas tiek dalītas  dažādās nominācijās, piemēram, labākās ūsas Salvadora dali stilā, ūsas ungāru stilā, Džuzepes Verdi bārda un sieviešu atzinības balva.

Apskatīsim Bārdas un ūsu labākos paraugus no lielā dalībnieku skaita.

Bārda

Bārdas un ūsu

Bārdas un ūsu

Beard (5)

Beard (4)

Beard (6)

Beard (7)

Beard (8)

Beard (9)

Beard (10)

Beard (11)

Beard (12)

Beard (13)

Beard (14)

Beard (15)

Beard

Labu Dienu, bārdaiņi!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top