Bārda, dažiem vīriešiem tā ir lieliska ideja ziemai

Bārda.

Loģiski, ka bārda un ūsu jautājums ir aktuāls vīriešiem. Tāpēc arī tapa šis vīru apmatojumam veltīts raksts, jo tuvojas ziema un bārda komplektā ar ūsām var lieti noderēt siltuma saglabāšanai. Protams, var rasties jautājums par šāda apmatojuma piemērotību 21.gadu simta vīrietim?

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Tomēr, ja tā labi padomā par bārdu.

Jūs varat pasargāt savu sejas ādu no sala un iegūt jaunu vīrišķīgu tēlu. Iespējamais vīrišķīgums nav tālu no pastiprinātas sieviešu dzimuma uzmanības. Starp citu, pasaulē notiek dažādi čempionāti par labāko apmatojumu un ūsām, apskati tur nominētos vīrus.

Šoreiz apskatīsim četru vīriešu sejas apmatojuma veidus, kas ir vislabāk piemēroti gaidāmajam aukstajam laikam.
Pilna bārda. Uztaisīt sev koptu cietu bārdu nav nemaz tik vienkārši.

Uzticieties speciālistam, ja šī ir pirmā reize. Bet, ja tiksi galā ar šo uzdevumu, izskatīsies ļoti drosmīgs un stilīgs. Nu jā, seja būs diezgan silta un ērta.

Ūsas un “kazbārda”.

Šī iespēja ir sava veida kompromiss tiem, kas nevēlas sadzīvot ar pilnu brīnišķīgu apmatojumu. Vai arī nevari to lietot atbilstoši savai profesijai, piemēram, pavāra profesijai. Taču jāpatur prātā, šāda veģetācijas forma būs vairāk jākopj.

Bārda

Bārda vai labi kopti rugāji.

Piešķir vīrietim nopietnu un nedaudz nogurušu gudra mačo vīrieša izskatu. Protams, tas nav tas siltākais variants, taču ēdiena paliekas vai cigarešu pelni neiesprings pilnas bārdas garajos matos.

Vēl viena neērtība ir tā, ka sievietes, kuras skūpsts, iespējams ir maigs, var saskarties ar problēmu, Ja kas, man tā liekas no vīrieša puses loģikas! Viņas baidās sadurt sevi ar asajiem vīrieša rugājiem. Taču ir daudz tādu dāmu, kuras šis apstāklis ​​tikai vēl vairāk sajūsmina.

Bārda

Liela kupla bārda.

Vīrieša dzīvē ir brīži, kad nākas vai ļoti gribas ignorēt skuvekli un šķēres. Tas nozīmē ļaut bārdai augt brīvi, bez jebkādiem ierobežojumiem. Tur varētu būt kaut kas vīrišķīgi foršs un mazliet hipsterisks.

Tomēr, šajā gadījumā ir jāraugās, lai bārdas mati vienmēr paliktu tīri un nesapītos ciešos mezglos. Jābūt gatavam tam, ka priekšnieks būs kategoriski pret sava padoto dīvaino izskatu, kas var atbaidīt potenciālos uzņēmuma klientus.

Lai gan Liepājā tāds priekšnieks bija sastopams cierējot pa ielu. Ja nezini atļaušos šo savdabīgo valdes priekšsēdētāja vīrišķīgo tēlu tev parādīt. Ja kas, “Liepājas Ūdens” ilggadējs priekšnieks.

Bārda
Bārda, ja nu viņa apnikusi.

Ir tāds aparāts, kā elektriskais skuveklis. Bez šaubām lieliski pilda savu darbu. Nodzen bārdu vai vienas dienas rugājus. Vienlaikus ir mobils, viegli lietojams un bez šaubām izturīga ierīce. Pieaugot šo produktu popularitātei, ir pieaudzis arī ražotāju dažāds priekšlikumu skaits.

Elektriskais skuveklis, ko izvēlēties?

Zinot, kā izvēlēties elektrisko skuvekli, jūs nākotnē varat iegādāties kvalitatīvu produktu. Tas ievērojami samazinās vīrietim, ikdienas personīgai aprūpei, veltīto laiku. Kādām ierīces īpašībām jāpievērš uzmanība, izvēloties elektriskais skuvekli. Par to lasām ŠEIT.

Tomēr, bez kā nevar iztikt vīrietis? Nezini! Iesaku to noskaidrot ŠEIT. Tomēr, visu apsverot, par un pret- bez bārdas izskats ir klasiski piemērots jebkuram vīrietim.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Viedoklis par “Bārda, dažiem vīriešiem tā ir lieliska ideja ziemai

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *