Baraks Obama, ir izveidota darba grupa

Baraks Obama.

ASV nākamais prezidents Baraks Obama 1.decembrī oficiāli paziņoja par savu darba komandu, Ņujorkas senatori Hilariju Klintoni izvirzīja valsts sekretāres amatam par to šaubu nebija jau laiciņu atpakaļ. Robertu Geitsu izvirzīja aizsardzības ministra amatā, jāpiebilst, ka viņš jau bija šajā amatā.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Bijušais NATO spēku galvenais komandieris ģenerālis Džeimss Džounss izraudzīts nacionālā drošības padomnieka amatam.
Obamas padomniece ārpolitikas jautājumos Sjūzena Raisa nominēta par ASV vēstnieci ANO, Arizonas gubernatore Dženeta Napolitano izvirzīta par iekšzemes drošības ministri, bet Ēriks Holders – par ģenerālprokuroru.

Obama teica īsu uzrunu , kur uzsvēra rūpēties par amerikāņu labklājību šeit mājās un mieru aiz robežām. Obama teica, ka ASV jābūt gudrai un diplomātiskai armijai, vienlaikus jaunievēlētais prezidents pauda apņēmību nodrošināt, lai ASV armija joprojām būtu spēcīgākā “uz planētas”.

Jaunievēlētais ASV prezidents pauda arī “pilnīgu uzticību” mērķim iznīcināt terorisma draudus un izteica atbalstu Indijas centieniem notvert tos, kas ir atbildīgi par teroristu uzbrukumiem Mumbajai.

“Mēs nevaram samierināties ar pasauli, kurā, pamatojoties uz sagrozītām ideoloģijām, nevainīgos nogalina ekstrēmisti,” preses konferences laikā uzsvēra Obama.

Par vienu no Galvenajām figūrām Obamas administrācijā būs Hilarija Klintone. Var teikt, ka tā būs ASV ārpolitikas seja, kuru mums nāksies bieži redzēt un dzirdēt.

 

Baraks Obama

Baraks Obama

Baraks Obama

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *