Baraks Obama Baltajā namā lieto personīgi pašražotu alu

 

 

No ārzemju preses materiāliem ir tapis zināms, ka ASV prezidents Baraks Obama mīl iedzert alu.

Nav skaidri zināms par Obamas paraduma biežumu un izdzertā daudzumu, taču fakts, ka Baltajā namā ir miniatūras alus ražotne, ko aktīvi izmanto Obama … jau par kaut ko liecina.

Nesen veicot pirmsvēlēšanu aģitācijas braucienu Ohaio štatā, Obama uzcienāja kādu no vēlētājiem ar paša gatavotu alu, kas izgatavots Baltajā mājā.

MADE IN WHITE HOUSE. (diezgan ironiski)

Jāatzīmē, ka paša gatavotais alus ir Obamam vienmēr pieejams, jo tiek vests līdzi korteža autobusā. Starp citu…vizītes laikā Īrijā Obama ar labpatiku dzēra „Guiness” darinājumu.

Tradicionāli viņš ar citu valstu līderiem slēdz derības par iznākumiem sporta spēlēs, visbiežāk tiek derēts tieši uz aliņiem.

Tapis zināms , ka ASV valdības mājā tiek izgatavotas veselas trīs šķirnes alus. No visiem ASV prezidentiem Obama ir pirmais, kurš šo dzērienu taisa pats un savā darba vietā … Baltajā namā.

Pārdomājot šo faktu, kas tapis zināms sabiedrībai, diezgan droši secināms , ka tā ir viena no sociālās tuvināšanās politikas pie vēlētāju sirdīm.

Baraks Obama

Baraks Obama

Baraks Obama

Baraks Obama

Baraks Obama

Neviļus nāk salīdzinājums ar Krieviju, kur Putins arī ir bieži fiksēts ar alus krūzi…gan jāatzīmē, ka pie bagātīgi klāta galda.

Tomēr, skatoties no malas … neder Putinam atdarināt Obamu.

Путин и пиво

Putina padomniekiem un varas aparāta ierēdņiem iederētu  ziņa presei… kremlī Putinam pieder maza vodkas rūpnīciņa. Tā būtu tieša atbilde Obamas izlēcienam ar alu.

Vai arī Putins varētu paziņot, ka dievina īstu krievu samogonku… lūk atslēga uz krievu sirdīm…

Latviju šāda veida politiķu aktivitātes vēl nav skārušas uz visiem  100% . Varbūt viņi nezina, kā ir pieņemts lielvalstu pirmajām personām veidot tautas drauga imidžu ?

Laikam jau nezina… Dombrovskis Briselē nav redzēts dzeram publiski alu un man liekas, ka miniatūras alus ražotne arī nav atrodama viņa darba vietā.

Tomēr nav jau tik traki ir vīri, kas saprot KAS UN KĀ…

Zatlers dzer alu

Atzīšos…es gan esmu sievišķis un politikā nelienu, bet alus man garšo. DĪVAINI, vai ne ….

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top