Baraks Obama… āfrikānis vai nēģeris.

 

 

ASV sāk uzņemt apgriezienus skandāls… vai ASV prezidents Baraks Obama savu posteni ir ieņēmis ievērojot visas ASV konstitūcijas normas.

Kādu laiku atpakaļ presē jau izskanēja šaubas par to, kur ir dzimis Baraks Obama.  Šaubām ir pamats, jo ASV prezidents var būt cilvēks, kas dzimis tikai un vienīgi ASV teritorijā. Un ja tas tā nav, tad Obama ir pārkāpis ASV konstitūciju.

Neapgāžamu pierādījumu par Obamas dzimšanas vietu nav. Pēc šādām šaubu pilnām replikām … ASV prezidents Baraks Obama ievietoja internetā savu dzimšanas apliecības skanējuma kopiju.

Liktos miers mājās un konkurentiem, kas jau iesaistījušies pirmsvēlēšanu kampaņas „blusu meklēšanas” sacensībā būs mutes ciet, bet nekā..

Ir urķīgi un meklēt griboši pilsoņi, kā lietotājs no “YouTube” zem nika „ orangegold1”, kas šai lietai piegāja ar pilnu nopietnību un veica vienkāršu, bet pārliecinošu izmeklēšanas testu.

Viņš ievietoja video savā YouTube vietnē, kur redzams, ka  fails no Pentagona interneta vietnes ar Obamas dzimšanas apliecību satur daudzus uzliktus vienu virs otra slāņus.

Viņš savā video parāda, kā viņs atver  pdf. failu ar dzimšanas apliecību izmantojot „Adobe Illustrator” programmu un parāda, ka pdf. fails sastāv no vairākiem slāņiem…lai gan reāli noskanētam dokumentam jāsastāv no viena slāņa.

Kad tika noņemti visi slāņi palika gandrīz tukša dokumenta blanka. Tas nozīmē, ka šī dokumenta kopija ir taisīta jau pēc tam, kad iedegās strīdi par Obamas dzimšanas vietu.

Tā nav vienīgā kļūda dzimšanas apliecībā.

Eksperti ir vērsuši uzmanību uz to, ka ailītē kur pieminēta rase…  Obamam ir rakstīts āfrikānis, bet tajos laikos, kad dzima Baraks Obama rakstīja vienkārši nēģeris.

Video par dzimšanas apliecības pārbaudi :

Baraks Obama

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top