Baraka Obamas radinieks… nelegālis.

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Kādu laiku atpakaļ presē jau izskanēja šaubas par to, kur ir dzimis  Baraks Obama.

Šaubām ir pamats, jo ASV prezidents var būt cilvēks, kas dzimis tikai un vienīgi ASV teritorijā. Un ja tas tā nav, tad Obama ir pārkāpis ASV konstitūciju.

Neapgāžamu pierādījumu par Obamas dzimšanas vietu nav. Pēc šādām šaubu pilnām replikām … ASV prezidents Baraks Obama ievietoja internetā savu dzimšanas apliecības skanējuma kopiju.

Liktos miers mājās un konkurentiem, kas jau iesaistījušies pirmsvēlēšanu kampaņas „blusu meklēšanas” sacensībā būs mutes ciet, bet nekā..

Ir urķīgi un meklēt griboši pilsoņi, kā lietotājs no “YouTube” zem nika „ orangegold1”, kas šai lietai piegāja ar pilnu nopietnību un veica vienkāršu, bet pārliecinošu izmeklēšanas testu.

Viņš ievietoja video savā YouTube vietnē, kur redzams, ka  fails no Pentagona interneta vietnes ar Baraka Obamas dzimšanas apliecību satur daudzus uzliktus vienu virs otra slāņus.

Par to vari palasīt… rakstā.

Toties tagad veidojas jauns skandāls par to pašu tēmu. Ir arestēts Obamas radinieks…( Omar Onyango Obama).  ASV policija sniedza apstiprinājumu par baumām, ka viņi arestējuši  Baraka Obamas tēvoci, kas braucis ar auto reibumā.

Obamas tēvocis vadīja automašīnu dzērumā un tādēļ, gandrīz taranēja policijas patruļas automašīnu.

Sadzīviska lieta, ko tur uztraukties… brauca piedzēries tēvocis, ne taču Baraks Obama. Šoreiz nav tik vienkārši… pārbaudot tēvoča ( Omar Onyango Obama) dokumentus noskaidrojās, ka viņš ir nelegāls… dzīvo ASV bez uzturēšanās atļaujas.

Prezidenta administrācija apstiprināja, ka Omārs Onyango Obama ir Baraka Obamas tēvocis, bet  par tēvoča turpmāko likteni komentāri nav izdarīti.

Toties ir daudzi jauni jautājumi par to …vai Baraks Obama tiešām ir dzimis ASV ?

Obamas tēvocis
Baraka Obama radinieks, kas nelegāli apmeties uz dzīvi ASV

Uzmundrinājums Obamiem… dzimtie ritmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *