Baltijas valstu mākslinieku izstāde Liepājā.

Izstāde.

Baltijas valstu mākslinieku izstāde Liepājas Latviešu biedrības namā…

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Liepājas Latviešu biedrības namā 2. septembrī plkst. 16.00 tiks atklāta starptautiska mākslas izstāde „Portreta ideja”, kurā piedalīsies mākslinieki no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

Šoreiz trīs Baltijas valstu mākslinieki no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas piedāvās gleznotāju, skulptoru, grafiķu, dizaineru un fotogrāfu darbus.

Katrs mākslinieks darbos parāda savu mākslas stilu, individuālo pieeju un personisko redzējumu par tēmu „Portrets”. Dažādais un atšķirīgais Baltijas tautu kultūrā šoreiz būs skatāms  un apvienots vienā izstādē.

Portrets ir viens no senākiem mākslas žanriem vēsturē.

Dažādos laikos, dažādās kultūrās bijis raksturīgi attēlot slavenu un pazīstamu cilvēku portretus, lai nākamās paaudzes iegūtu priekšstatu, informāciju par laikmetu.

Šis mākslas žanrs ir aktuāls arī šodien, kad ātri attīstās jaunās tehnoloģijas. Mākslā ir mainījies arī veids un forma, kādā tiek attēlots portrets.

Mūsdienās galvenais nav ārējā līdzība, bet katra mākslinieka personiskais redzējums un izmantotā tehnika kādā tiek veidots portrets.

Šī ir jau otrā izstāde , kura caur mākslu apvieno trīs Baltijas valstis. Izstādi organizē Kauņas Koledžas mākslas fakultāte. Projekta mērķis ir attīstīt draudzību starp māksliniekiem no Kauņas un Liepājas.

Izstāde „Portreta ideja” Liepājas Latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā apskatāma no 2.-30. septembrim.

Izstāde

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *